Białe buty znowu na topie?

Białe buty od zawsze kojarzą nam się z disco polo, czyli przesadnym kiczem. Jednak ostatnio coraz częściej widzimy je u znanych osób, czy na ulicach. Czy są modne?

Foto Instagram.com

Tak, to zdecydowanie czas na białe buty!

Jeśli zawsze marzyłaś o białych butach, ale nieco wahałaś się przez stereotypy, to jest ten moment. Projektują je największe domy mody, takie jak Gucci, czy Louis Vuitton.

Jeśli kochasz modę, to tego lata nie może ich zabraknąć w twojej szafie. Biel występuje we wszelakich fasonach. Zarówno sandałki, klapki, adidasy jak i botki. Te ostatnie szczególnie upodobała sobie ikona polskiego stylu – Małgorzata Kożuchowska.

Foto Instagram.com

Białe buty to idealna opcja na lato, zważywszy na to, że stopy nie będą się w nich nagrzewać od słońca. W związku z tym, że obecnie panuje istny szał na ten kolor – wkomponują się perfekcyjnie w każdą stylizację.

Foto Instagram.com

Można do nich założyć zarówno biel, by wyglądać elegancko, ale także przełamać kolor intensywnym odcieniem – pomarańczem, czy niebieskim. Najlepiej skomponować kreację z sukienką lub spódnicą maxi. Idealnie sprawdzą się także cygaretki lub luźne kuloty.

Foto Instagram.com

Zarówno sieciówki, jak i znane marki dysponują dużą gamą białego obuwia. Dlatego nie zwlekaj i idź tropem najbardziej znanych domów mody. To sposób na świetne podkreślenie i dopełnienie kreacji.

Foto Instagram.com