„Ciastko z dziurką” – nowy program TV w sieci Już od 4 grudnia!

Czwartego grudnia mogliśmy obejrzeć pierwszy z 13 zaplanowanych odcinków nowego programu telewizji internetowej „Ciastko z dziurką”. Zapraszani goście to wyjątkowe osobowości ze świata show biznesu, kultury i polityki.

W roli prowadzących wystąpią Monika Rebelak – redaktor naczelna serwisu dla kobiet Obcasy.pl, i Tomasz Brzoza Brzeziński – dziennikarz radiowy. Już wcześniej mieli okazję prowadzić ten program na antenie lokalnej stacji radiowej – z powodzeniem.
– Program jest luźną rozmową na tematy związane z dniem codziennym, ma pokazać LUDZKĄ twarz celebryty, aktora artysty i – co trudne – polityka! – mówi prowadzący Tomasz Brzoza Brzeziński. – Nie boimy się stawiać trudnych pytań, żartować „prosto w twarz” czy jasno pytać: „Czy to się opłaca?”. Chcemy, by każdy z gości był sobą, a nie odgrywał rolę – podkreśla.
Program w założeniu ma być nagrywany bez cięć, więc gdy pytanie padnie, to odpowiedź może zaskoczyć, powalić lub… zastanowić. Wiemy już, że zagoszczą w programie m.in. Bogusław Linda, Krystyna Janda Joanna Kołaczkowska, Maciej Miecznikowski, Jasiek Borkowski, Patryk Vega, Iwona Guzowska, Katarzyna Walter, Przemek Saleta i Hardkorowy Koksu. Monika Rebelak zapewnia, że nie będą to schematyczne wywiady, do których niektórzy widzowie mogą być przyzwyczajeni. – Rozmawiamy z ciekawymi osobowościami w niestandardowy sposób. Wykorzystujemy w rozmowie atrybuty, np. podczas rozmowy z Anną Gornostaj mieliśmy pierścień Arabelli, bo pani Ania dubbingowała Arabellę. Przy rozmowie z Olgą Bończyk – plastelinę, bo chciałaby, aby ktoś potraktował ją właśnie jak plastelinę, obdarł z urody, dodał króliczych zębów, aby mogła pokazać, jaka jest w środku – opowiada redaktorka.
Oboje prowadzący stanowią skrajne przeciwieństwa, ale łączy ich jedno – chęć pokazania swoich gości i rozmaitych zagadnień od różnej, w tym również tej męsko-damskiej strony.

https://www.youtube.com/watch?v=BJcYp8VsGRI&feature=youtu.be

„Ciastko z dziurką” będzie emitowane na kanale Youtube oraz serwisie obcasy.pl od 4.12. co poniedziałek, po dwa 20 min. odcinki. Istnieją plany, aby już po Nowym Roku nadawać go w telewizji kablowej No Box.

Program jest niezależną produkcją. Powstaje we współpracy z Grupą Nicity, która ma na swoim koncie łącznie kilkaset różnych produkcji emitowanych w sieci.

Kampanie reklamowe zostały zaplanowane na: YT, Facebooku oraz w serwisie www.obcasy.pl (serwis aktualnie notuje pół miliona odsłon miesięcznie).

Programy nagrywane są w profesjonalnie wyposażonym studio Nucity Production
ul. Wał Miedzeszyński 646 03-994 Warszawa

Ona i On, czyli kilka słów o prowadzących:

Monika Rebelak – dziennikarka z 15 letnim doświadczeniem, naczelna portalu obcasy.pl. Stworzyła Grupę Obcasy.pl, którą rozwija jako wydawca serwisów i blogów internetowych, inicjatorka i główna organizatorka „Koktajlu Kobiet Sukcesu” – wydarzenia, które motywuje kobiety do podejmowania wyzwań i brania życia w swoje ręce. Wspiera akcje charytatywne oraz prowadzi cykl wywiadów ze znanymi osobistościami. Stanowcza, lecz nie sztywna. O sobie mówi, że jest „zasadnicza, ale proludzka”.

Tomek Brzoza Brzeziński – od 12 lat radiowiec z zamiłowania, mówi, że ma poczucie humoru, ale brak mu wyczucia chwili. Prywatnie ojciec trójki dzieci. W zawodowym życiu pracował w radiach lokalnych – Radio Mazowsze, Hobby. W wolnych chwilach zaangażowany w Kulturoholika oraz Ambasadę Kultury. Organizator pierwszego w historii Balu Radiowca, współtwórca nagrody Radiofony oraz naczelny redaktor w portalu LubieRadio.pl. Pytany, z czego jest dumny, odpowiada, że z dzieci i z ….. ( tu zapadło milczenie). Teraz jego dumą jest „Ciastko z Dziurką”!

Przy współpracy podczas pierwszego odcinka naszymi gośćmi byli: Olga Bończyk i Władysław Grzywna, którzy śpiewająco i zabawnie odpowiadali na różne pytania!
W realizacji pomogli nam: Nucity, Valevsky Home Jewelry. Naszych prowadzących ubrali: Izabela Muther i Polscy Projektanci. com – Tylko Moda Autorska. O piękne rzęsy zadbała @Patrycja Czygier-Kulbacka. fryzury zawdzięczamy wyjątkowemu salonowi Włosów Kępa. Muzyka Emil Piotr Stromski