Nieśmiałość w sypialni. Jak być pewną siebie w łóżku?

Nie ma nic seksowniejszego dla mężczyzny niż kobieta, która czuje się z nim swobodnie w łóżku. I wcale nie musisz mieć figury modelki!

Foto. pixabay.com

Spotykacie się już jakiś czas, a może to któraś z waszych pierwszych randek… to nieistotne, w każdym razie Ty już wiesz – facet mega Cię kręci i chętnie zrobisz z nim TO. Ale jak pokonać własną niepewność i wątpliwości? Boisz się, że zdejmie z Ciebie ubranie i rozczaruje się na tyle, że zmieni zdanie? Albo że Ty wyjdziesz na mało doświadczoną? Wyluzuj!

Odpowiedni kochanek

Jeżeli mężczyzna naprawdę za Tobą szaleje, nie pozwoli, abyś w sypialni czuła się skrępowana. Będzie poświęcał Ci dużo uwagi, mówił komplementy i robił wszystko, żebyś czuła się seksownie i swobodnie. Jeżeli tak nie jest – zastanów się czy to właściwa osoba. Jeśli facet ma wygórowane oczekiwania, nie dba o atmosferę, krytykuje Twoje zachowania albo jest narcyzem skupiającym się wyłącznie na sobie – ten typ zwyczajnie nie nadaje się do łóżka, więc odpuść go sobie! Z Tobą jest wszystko w porządku. Po seksie z odpowiednim kochankiem powinnaś być pewniejsza siebie i czuć się jak milion dolarów!

Odpowiednia bielizna

Kiedy kobieta ma pod ubraniem seksowną, dopasowaną bieliznę, nikt nie musi o tym wiedzieć, a ona i tak promieniuje pewnością siebie. Na bok sportowe czy babcine figi – witajcie stringi, koronki i satyna! Dopasuj stanik i majtki do Twojej figury – kobiece kształty są dla mężczyzn bardzo sexy, ale nie wtedy, kiedy „duszą się” w zbyt małym rozmiarach… Poza tym może to skutkować odciskami, które będzie widać na Twoim ciele, gdy już będziesz leżała nago… A to nie pomaga w osiągnięciu pewności siebie w łóżku. Pomyśl o bieliźnie bezszwowej. Zrób sobie przyjemność i rozpieść siebie, kupując nowy zestaw. Nie dla niego – dla siebie!

Zadbaj o skórę

Nic tak nie dodaje śmiałości jak świadomość zadbanej skóry na całym ciele. To bardzo seksowne! W końcu to właśnie na skórze będą miały wszystkie pieszczoty z Twoim ukochanym – będzie ją dotykał i gładził… Postaraj się, aby Twoje nogi, ręce, pośladki, brzuch, stopy i całe ciało były nawilżone i pachnące. Zacznij od peelingu – zwłaszcza w miejscach, które szczególnie tego potrzebują: pośladki, biodra czy pięty – a następnie użyj balsamu nawilżającego, pachnącego olejku, albo bardziej naturalnie – oleju kokosowego. Jeśli stresujesz się kondycją swoich stóp, użyj intensywnego kremu z wysoką zawartością mocznika. Nie zapomnij oczywiście o pedicurze, pomalowanych paznokciach u rąk i… perfumach!

Zadbaj o nastrój

Jeżeli na początku czujesz się skrępowana, możesz poprosić partnera o to, żeby przyciemnił światło, lub zapalił świece. Stwórzcie romantyczny nastrój puszczając ulubioną miłosną składankę, paląc kadzidełko. Zadbajcie o komfort i spokój – niech będzie to miejsce, gdzie nikt Wam nie przeszkadza, abyś nie musiała się martwić, że ktoś nagle wkroczy do pokoju.

Spontaniczność

Nie czytaj w pośpiechu poradników jak idealnie zrobić dobrze partnerowi. W łóżku masz być SOBĄ, a nie odgrywać rolę przeczytaną w jakimś losowym poradniku. Zwłaszcza, że facet szybko to wyczuje… Zdaj się na swoją intuicję i bądź spontaniczna – obserwuj jego zachowanie, oddech, dźwięki… Pomyśl, co może sprawić mu przyjemność, albo zwyczajnie zapytaj – na pewno się ucieszy. Sama też komunikuj co lubisz i na co masz ochotę. Żeby utrzymać odpowiedni nastrój możesz seksownie wyszeptać mu to do ucha, zamiast przerywać akcję. Mężczyzna na pewno doceni to, że jesteś z nim szczera. Seks powinien być przede wszystkim spontaniczny! I nie przejmuj się drobnymi pomyłkami, śmiejcie się z tego. Z czasem nauczycie się siebie nawzajem i będzie wam ze sobą coraz lepiej.

 

ZN