Co znajdziemy w kosmetyczce Małgosi Sochy?

Aktorka młodego pokolenia, pogodna i uśmiechnięta Małgosia Socha została twarzą linii AVON Anew Reversalist 35+.


avon_socha_malgosia7 Zdradziła, jaki kosmetyk jest dla niej najważniejszy, co lubi podkreślić, a czego unika. Podczas konferencji prasowej AVON w ogrodzie Villi Foksal promieniała i emanowała wdziękiem, jak prawdziwa gwiazda.

Bez jakiego kosmetyku Małgosia nie wyobraża sobie życia?

 • Od jakiegoś czasu jest to AVON Anew Reversalist 35+, ale również zapach AVON Sensuelle. Zmysłowy, kobiecy zapach, który jest bliski mojemu sercu od czasu, kiedy zaczęła się moja przygoda z marką Avon. natomiast nowa linia do pielęgnacji twarzy 35+ jest bardzo skuteczna i łatwo dostępna, dzięki formie sprzedaży bezpośredniej.

Czy Avon nie kojarzy się z ofertą dla studentek?

 • Nie! Uważam, że są to kosmetyki dla każdej kobiety. To marka o kobietach i dla kobiet. Ma bardzo szeroki wybór produktów – pielęgnacyjnych, przeciwzmarszczkowych, do makijażu, słonecznych i zapachów. Mój ulubiony to AVON SensuelleJ AVON to też kosmetyki dla mężczyzn, które teraz zyskały męskiego Ambasadora – Jarka Bieniuka Jeżeli to była marka, która kojarzyła Ci się ze studentkami, to zapewne wtedy byłaś studentką. Uważam, że są to kosmetyki dla każdej z nas bez względu na wiek– w dobrych, konkurencyjnych cenach i technologii gwarantującej wysoką jakość i skuteczność.

Co lubisz podkreślić w swojej urodzie?

 • Dla aktorki ważne są oczy. Można z nich wiele wyczytac..

W tym sezonie podkreślamy wyraziście usta…

 • Tak, owszem, choć trendy się szybko zmieniają. Jedni podkreślają usta, inni oczy. Ważne, aby w trendach odnaleźć siebie i niekoniecznie dać się wszystkiemu zwieść.Najważniejsze jest żeby nasza skóra była zdrowa i zadbana, wtedy każdy makijaż wygląda
  doskonale

Nieprzesterowana?

 • Dokładnie tak! Dobre określenie: „nieprzesterowany wygląd”. Ważne jest wrażenie, że nie przesadziłyśmy z makijażem!

Szybko wróciłaś do świetnej formy po ciąży, jak się teraz czujesz?

 • Świetnie. Wszystko jest na swoim miejscu: rodzina, praca. Mam wrażenie, że nawet medialnie jestem trochę nudna. Cieszę się, że tak dobrze wszystko się ułożyło.

Czy uprawiasz sport?

 • Och, staram się być aktywna, choć obecnie niezbyt mogę skupić się na sobie! Zapewne powrócę do sportowych zajęć, kiedy Zosia troszkę urośnie.

A co, jeśli chodzi o plany zawodowe?

 • Dwa miesiące temu skończyłam zdjęcia do „Przyjaciółek”, ponowna transza została zainicjowana. W czerwcu rozpoczęłam zdjęcia do kolejnego sezonu. Natomiast jeśli chciałabyś spytać, co się będzie działo, to zapraszam od września przed telewizory . Nieprzerwanie również mam zdjęcia do „Na Wspólnej”.

A w teatrze?

 • Można mnie zobaczyć w Teatrze 6. Piętro. Dzielę się rolą z Basią Szatan w „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, i cieszę się z tego rozwiązania. Dzięki temu mam trochę więcej czasu dla rodziny.

Rozmawiała Monika Rebelak