Co znajdziemy w kosmetyczce Małgosi Sochy?


avon_socha_malgosia7Aktorka młodego pokolenia, pogodna i uśmiechnięta Małgosia Socha została twarzą linii AVON Anew Reversalist 35+. Zdradziła, jaki kosmetyk jest dla niej najważniejszy, co lubi podkreślić, a czego unika. Podczas konferencji prasowej AVON w ogrodzie Villi Foksal promieniała i emanowała wdziękiem, jak prawdziwa gwiazda.
Bez jakiego kosmetyku Małgosia nie wyobraża sobie życia?

Od jakiegoś czasu jest to AVON Anew Reversalist 35+, ale również zapach AVON Sensuelle. Zmysłowy, kobiecy zapach, który jest bliski mojemu sercu od czasu, kiedy zaczęła się moja przygoda z marką Avon. natomiast nowa linia do pielęgnacji twarzy 35+ jest bardzo skuteczna i łatwo dostępna, dzięki formie sprzedaży bezpośredniej.

Czy Avon nie kojarzy się z ofertą dla studentek?

Nie! Uważam, że są to kosmetyki dla każdej kobiety. To marka o kobietach i dla kobiet. Ma bardzo szeroki wybór produktów – pielęgnacyjnych, przeciwzmarszczkowych, do makijażu, słonecznych i zapachów. Mój ulubiony to AVON SensuelleJ AVON to też kosmetyki dla mężczyzn, które teraz zyskały męskiego Ambasadora – Jarka Bieniuka Jeżeli to była marka, która kojarzyła Ci się ze studentkami, to zapewne wtedy byłaś studentką. Uważam, że są to kosmetyki dla każdej z nas bez względu na wiek– w dobrych, konkurencyjnych cenach i technologii gwarantującej wysoką jakość i skuteczność.

Co lubisz podkreślić w swojej urodzie?

Dla aktorki ważne są oczy. Można z nich wiele wyczytac..

W tym sezonie podkreślamy wyraziście usta…

Tak, owszem, choć trendy się szybko zmieniają. Jedni podkreślają usta, inni oczy. Ważne, aby w trendach odnaleźć siebie i niekoniecznie dać się wszystkiemu zwieść.Najważniejsze jest żeby nasza skóra była zdrowa i zadbana, wtedy każdy makijaż wygląda
doskonale

Nieprzesterowana?

Dokładnie tak! Dobre określenie: „nieprzesterowany wygląd”. Ważne jest wrażenie, że nie przesadziłyśmy z makijażem!

Szybko wróciłaś do świetnej formy po ciąży, jak się teraz czujesz?

Świetnie. Wszystko jest na swoim miejscu: rodzina, praca. Mam wrażenie, że nawet medialnie jestem trochę nudna. Cieszę się, że tak dobrze wszystko się ułożyło.

Czy uprawiasz sport?

Och, staram się być aktywna, choć obecnie niezbyt mogę skupić się na sobie! Zapewne powrócę do sportowych zajęć, kiedy Zosia troszkę urośnie.

A co, jeśli chodzi o plany zawodowe?

Dwa miesiące temu skończyłam zdjęcia do „Przyjaciółek”, ponowna transza została zainicjowana. W czerwcu rozpoczęłam zdjęcia do kolejnego sezonu. Natomiast jeśli chciałabyś spytać, co się będzie działo, to zapraszam od września przed telewizory . Nieprzerwanie również mam zdjęcia do „Na Wspólnej”.

A w teatrze?

Można mnie zobaczyć w Teatrze 6. Piętro. Dzielę się rolą z Basią Szatan w „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, i cieszę się z tego rozwiązania. Dzięki temu mam trochę więcej czasu dla rodziny.

Rozmawiała Monika Rebelak