Cristiano Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem

Rodzina piłkarza już niedługo się powiększy. Portugalczyk i jego partnerka podzielili się w sieci radosną nowiną. Para spodziewa się... bliźniaków!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem. Foto Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo po raz kolejny będzie mógł sprawdzić się w roli taty. On i jego partnerka, Georgina Rodriguez, pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem ciążowego USG. Radość pary z pewnością jest podwójna, ponieważ zakochani zostaną rodzicami bliźniąt.

Cristiano Ronaldo będzie tatą

Jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata oraz jego ukochana podzielili się swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama. Oboje opublikowali identyczną fotografię z taką samą treścią wpisu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 Z radością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać, by was poznać – napisali zakochani.

Na razie nie wyjawiono żadnych innych szczegółów dotyczących ciąży partnerki Ronaldo, aczkolwiek możemy przypuszczać, że to pierwsze miesiące oczekiwania na dwójkę maluszków. Na żadnym wcześniejszym zdjęciu Georginy nie widać bowiem ciążowego brzuszka.

Jedna, wielka rodzina

Cristiano i jego ukochana tworzą parę już od kilku lat. Co jakiś czas w mediach pojawiają się spekulację, że słynny CR7 w końcu oświadczył się dziewięć lat młodszej od siebie Hiszpance, a nawet że zakochani są już po cichym ślubie. Portugalczyk nigdy jednak nie potwierdził tych doniesień.
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wychowują razem czwórkę dzieci – urodzoną w 2017 roku wspólną córeczkę Alanę Martinę, a także 11-letniego Cristiano Juniora i 4-letnie bliźniaki: Matea oraz Evę Marię. Tożsamość matek trójki starszych pociech nie jest znana. Urodziły je surogatki.