Czas na chwilę zapomnienia z batonikiem Fantasia

Kremowe jogurty Fantasia z różnymi dodatkami od lat mają wierną rzeszę fanów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów Fantasia rozszerzyła swoją ofertę o batoniki. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają słodkości i przyjemności w zabieganym życiu.

Batoniki Fantasia
Czas na chwilę zapomnienia z batonikiem Fantasia

Chwila zapomnienia z batonikami Fantasia dostępna jest w dwóch wariantach smakowych – karmelowym oraz wiśniowym.

Słodkie rozwiązanie

Czas dla siebie to jeden z najważniejszych momentów w ciągu dnia, zwykle też nie potrzeba wiele, by zapewnić sobie chwilę przyjemności – wystarczy ulubiony serial czy książka, długa kąpiel, relaksująca muzyka czy też ulubiona przekąska. Koneserom słodkości Fantasia proponuje chwilę zapomnienia w postaci puszystych, mlecznych batoników. W zależności od preferencji, smakosze przyjemności mogą wybrać między dwoma wariantami smakowymi – karmelem lub soczystą wiśnią połączonych z mleczną masą i delikatnym, kakaowym biszkoptem w chrupiącej polewie.
– Fantasia stale stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich konsumentów. Tak powstał
batonik Fantasia – ulubiony smak w nowej, poręcznej formie. Chcieliśmy zaoferować produkt, który będzie nie tylko słodkim deserem, ale także chwilą przyjemności. Wierzymy, że się udało – mówi Krzysztofa Zaborowska, kierownik marki Fantasia.


Pozwól sobie na chwilę zapomnienia

Batoniki Fantasia to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się styl życia konsumentów. Powstały z myślą o tych, którzy lubią umilać sobie dzień przepysznymi przekąskami. W natłoku codziennych obowiązków – w pracy, szkole, podczas podróży, w domu – warto pamiętać o momencie dla siebie w postaci codziennych, drobnych przyjemności.