Czy związek aktorki Meghan Markle z księciem Harrym przeszkodził jej w karierze?

Jak podaje magazyn Daily Mail, aktorka była brana pod uwagę jako kolejna dziewczyna w serii o Jamesie Bondzie. Jednak jej związek z księciem Harrym wpłynął na zmianę decyzji producentów serii o agencie 007.

Czy związek aktorki Meghan Markle z księciem Harrym przeszkodził jej w karierze?

Meghan Markle – prywatnie narzeczona księcia Harry’ego, zawodowo – aktorka znana z produkcji, takich jak „Suits” czy filmu „Zupełnie jak miłość”, gdzie wystąpiła u boku Ashtona Kutchera.  Rola ambitnej asystentki Rachel Zane, która marzy o karierze prawniczej spotkała się z pozytywnymi opiniami krytyków.

W zeszłym roku gra w serialu  „Suits” przyniosła jej też zainteresowanie producentów filmów o Jamesie Bondzie.  Jak podaje magazyn Daily Mail, Markle znalazła się wśród pięciu aktorek branych pod uwagę do roli dziewczyny Bonda w „Bond 25”.

Jednak jej związek z księciem Harrym, i późniejsze zaręczyny pokrzyżowały plany producentów. Poszukiwali oni do roli wschodzącej gwiazdy, którą to, po tym jak jej związek z księciem Harry stał się publiczny, Markle już nie była.

Dodatkowo, jak donoszą plotki, aktorka planuje poświęcić się całkowicie obowiązkom królewskim i powoli rezygnować z aktorskich planów, co również wpłynęło na decyzję twórców filmów o agencie 007.