Dermo Sensi Line – preparaty z witaminą U ukojenie i regeneracja od Clareny

dermosensi clarenaJuż wkrótce – parafrazując słowa Ludwika Jerzego Kerna – wiosna rozpuści zimę. To doskonały czas, by zadbać o urodę, w tym przygotować do lata zmęczoną zimową aurą skórę.

Wyjątkowej troski i starannej pielęgnacji wymaga skóra dojrzała, skłonna do podrażnień i przesuszona. Clarena, z myślą o komforcie kobiet, których skóra jest szczególnie wymagająca, opracowała linię dermo kosmetyków profesjonalnych i do użytku domowego z aktywną witaminą U – Dermo Sensi Line.

Ukojenie. Któż lepiej rozumie znaczenie tego słowa niż kobiety, których skóra reaguje zaczerwienieniem, swędzeniem, pieczeniem czy napięciem na większość kosmetyków. Preparaty Dermo Sensi Line, nie zawierające parabenów, silikonów, etanolu, syntetycznych barwników i alergenów w kompozycji zapachowej, przynoszą ulgę, a równocześnie zapewniają regenerację i odnowę. Ich działanie przeciwhistaminowe, przeciwzapalne, antyoksydacyjne wynika z połączenia właściwości witaminy U oraz kompleksu Tiliroside. Wchodzący w skład dermo kosmetyków Xeradin gwarantuje z kolei natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Kwasy omega 3,6,7,9 i masło shea wzmacniają barierę hydrolipidową, delikatnie natłuszczają
i tworzą komfortowy film ochronny. Witamina U wspomaga gojenie się uszkodzeń skóry, powodując wzrost i migrację jej komórek oraz odnowę, jak również skutecznie zapobiega i usuwa skutki jej starzenia się. Według badań naukowców z wydziału dermatologii Uniwersytetu w Seulu opublikowanych w 2010 r. na łamach specjalistycznego czasopisma Pharmacology zewnętrznie stosowana witamina U przyspiesza tempo regeneracji skóry aż trzykrotnie.

U podstaw innowacyjnej, unikalnej formuły dermo kosmetyków z witaminą U leży tradycja medycyny ludowej, poparta kilkudziesięcioma latami badań naukowych i doświadczeniem wybitnych dermatologów i biotechnologów. Witamina U po raz pierwszy została wyizolowana dopiero w 1966 r., ale jej przeciwzapalne i przeciwhistaminowe działanie wykorzystywane jest od stuleci. Liście surowej kapusty, w której witamina U w naturze występuje, przykładano na rany, owrzodzenia, ukąszenia. Łagodzące działanie liści kapusty doceniają wszystkie karmiące matki zmagające się ze stanami zapalnymi piersi. W medycynie przeciwzapalne i przeciwhistaminowe działanie witaminy U znajduje zastosowanie w leczeniu chorób wrzodowych i nieżytu żołądka.

Preparaty Dermo Sensi Line, dzięki zawartości witaminy U, doskonale chronią i pielęgnują skórę atopową, alergiczną i przesuszoną. Zapewniają także kompleksową regenerację
i ochronę wymagającej skóry po zabiegach dermokosmetycznych. Są również idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które prowadzą styl życia w zgodzie z naturą, świadomie wybierając proekologiczne zachowania oraz korzystając z naturalnych produktów dla zdrowia i urody.

W skład Dermo Sensi Line wchodzą:
– Dermonaprawcze serum z wit. U
– Dermonaprawczy krem z wit. U
– Dermonaprawcza maska z wit. U

Schemat naprawczo–łagodzącego zabiegu z witaminą U
krok I:
Zmywamy okolice oczu Perfect Eye Cleanser, twarz szyję i dekolt Sensitive Milk przy użyciu chusty zabiegowej i tonizujemy Sensitive Tonic.
krok II:
Na twarz, szyję i dekolt aplikujemy Repair Vit U Serum i delikatnie wmasowujemy, w przypadku skóry podrażnionej pozostawiamy do wchłonięcia.
krok III:
Rozprowadzamy równomierną warstwą Repair Vit U Mask i pozostawiamy na około 20 minut, delikatnie zmywamy i tonizujemy Sensitive Tonic.
krok IV:
Na twarz, szyję i dekolt aplikujemy Repair Vit U Cream nie omijając okolic oczu.
UWAGI:
W celu wzbogacenia zabiegu po zmyciu maski kremowej można zaaplikować Algaplast Gel Argan Mask.

WSKAZANIA DO ZABIEGU: dla wrażliwej, alergicznej, skłonnej do podrażnień, zniszczonej nadmierną ekspozycją na słońce skóry, po zabiegach dermokosmetycznych,

DZIAŁANIE ZABIEGU: regeneracja cery, łagodzenie podrażnień, zmniejszenie rumienia i napięcia skóry, odbudowa płaszcza hydrolipidowego

PIELĘGNACJA W DOMU:
– Sensitive Milk
– Sensitive Tonic
– Repair Vit U Cream

SUGEROWANA CENA ZA ZABIEG: 120 zł (z algami – 140 zł)

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW W GABINECIE
kuracja: 1 – 2 razy w tygodniu przez 5 – 10 tygodni
pielęgnacja: 1 raz w miesiącu