Dlaczego warto inwestować w foteliki samochodowe dla psów?

Bezpieczeństwo stanowi niezwykle istotną kwestię w każdej dziedzinie naszego życia. Szczególną uwagę na tę kwestię powinniśmy zwrócić, podróżując samochodem.

Dlaczego warto inwestować w foteliki samochodowe dla psów. Foto amibelle.pl

Podczas jazdy zdarzają się sytuacje, które bezpośrednio mogą zagrażać naszemu życiu bądź zdrowiu. Jeśli sami korzystamy z pasów bezpieczeństwa, dlaczego tak wiele osób zapomina, aby chronić również czworonożnych członków rodziny? Mimo że nie ma wymagań prawnych niejako wymuszających na nas zastosowanie tego typu środków ostrożności, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na tę kwestię.

Troska o bezpieczeństwo

Foteliki samochodowe dla psów od Amibelle zapewniają bezpieczeństwo niezależnie, czy podróżujemy na krótkich odcinkach, czy wybieramy się na długą wycieczkę. Gwałtowne manewry, czy natychmiastowe hamowanie mogą być szczególnie niebezpiecznie przy niezapiętych pasach. Nawet lekkie hamowanie może doprowadzić do stracenia równowagi przez naszego pupila, doprowadzając nie tylko do dezorientacji zwierzęcia, ale i do zwichnięć lub złamań, co w konsekwencji będzie prowadziło do długiego leczenia i niepotrzebnego cierpienia zwierzęcia.

Cały fotelik przypomina tradycyjne legowisko, jednak przede wszystkim pełni funkcję bezpieczeństwa. Pasy nylonowe zapewniają odpowiedni montaż fotelika, a zamontowane w środku szelki umożliwiają dodatkowe przypięcia psa. Foteliki od Amibelle są produktami klasy premium przeznaczonymi zarówno dla małych, jak i średnich psów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów odznaczają się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale i pięknym wyglądem.

Komfort podróżowania

Foteliki samochodowe od Amibelle to również komfort podróżowania. Nie chodzi tutaj wyłącznie o komfort dla naszego pupila, ale i dla nas jako pasażerów lub kierowcy. Zwierzak będzie miał swoje przytulne miejsce, które umili podróż, a my nie będziemy rozproszeni przez poruszające się po pojeździe zwierzę. Należy jednak mieć na uwadze konieczność doboru odpowiedniego rozmiaru (M, L, XL).

Foteliki samochodowe od Amibelle stanowią również ochronę foteli przed zanieczyszczeniami w postaci sierści lub innych zanieczyszczeń w postaci piasku, lub ziemi. Co więcej, tego typu foteliki są odpowiednie również dla kotów. Środek jak i zewnętrzna strona fotelika w zależności od modelu wykonany jest z wysokiej jakości aksamitu, alkantary lub kodury. Wszystkie foteliki rozpinane są na zamki. Dzięki temu można w łątwy sposób ściągnąć pokrowce i wyprać je.

Należy dodać, że seria Royal posiada kompletną linie kolorystyczną – brązową i szarą o którą można wzbogacić foteliki Velvet. Są one dodatkowo wyposażone w poduszki z pianką memory i folię termiczną,która odbija ciepło psa i dodatkowo go dogrzewa.

Ścianki fotelika dla zwierząt zostały wysunięte ku górze, dzięki czemu fotelik ogranicza chorobę lokomocyjną i poprawia komfort jazdy pupila. Sięgając po produkty od Amibelle, stawiamy zatem na bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Jest to doskonała opcja zarówno dla nas, jak i dla naszego czworonożnego pupila.

Wpis znaleziono dzięki:

- Foteliki dla psów

- Przewożenie psów

- Podróż ze zwierzakiem