Dominika Gwit wyszła za mąż i planuje powiększenie rodziny!

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" i aktorka serialu "Singielka" po wielu trudnych przejściach wreszcie odnalazła spokój. Co teraz planuje?

foto facebook.com/Dominika-Gwit-Dunaszewska

Aktorka długo była celem plotek i spekulacji na temat szybkiego spadku wagi i późniejszego efektu jojo. Wahania wagi Dominiki Gwit były spowodowane różnego rodzaju problemami, z którymi nie potrafiła sobie poradzić.

Wygląda na to, że teraz wreszcie odnalazła szczęście i przeżywa dobry okres. Miłość jej życia, Wojciech Dunaszewski oświadczył się i para wzięła ślub. Jakby tego było mało, myślą już o dziecku!

foto facebook.com/Dominika-Gwit-Dunaszewska

– Nie wiem, jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę gotowa na to dopiero, jak to się wydarzy – powiedziała Gwit w rozmowie z serwisem Plejada.pl. – Jak będę matką, to będziemy gadać. (…) myślę, że będzie przepięknie, że oboje zrobimy wszystko,  by być dobrymi rodzicami. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to będziesz dobrym rodzicem – twierdzi.