Dziś mija rok od śmierci Anny Przybylskiej

1151001p_glinka-agency.com
Anna Przybylska. GA

Dziś mija rok od śmierci Anny Przybylskiej. Znana wszystkim i lubiana aktorka zmagała się z rakiem trzustki. Mimo upływającego czasu Ania nadal gości w sercach nie tylko rodziny i znajomych, ale również fanów. Wczoraj na stronie poświęconej zmarłej pojawił się wpis jej mamy Krystyny Przybylskiej. ,,Tych wszystkich, dla których żywą jest pamięć o Ani, pragnę zaprosić do wspólnego uczestniczenia we Mszy Świętej, która celebrowana będzie za jej duszę w dniu jutrzejszym, 05 października 2015 roku, o godzinie 18:30 w kościele parafialnym Parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni przy ulicy Armii Krajowej 26.”

Anie Przybylską wspominają również od kilku dni jej znajomi, m.in. Kuba Wojewódzki. Zamieścił na swoim Facebooku krótki i wzruszający wpis ,,Tęsknie za Tobą dzieciaku…”. Dziennikarz swoim postem wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

Bardzo przeżyłam śmierć Ani. Ona była mi bliska, spotykałyśmy się co jakiś czas w pracy. Uwielbiałam Ankę. Była tak urocza, pełna życia, zabawna, pełna dystansu do siebie. Każde spotkanie z nią to była fantastyczna przygoda. Uwielbiałam ją spotykać, tak po prostu – tak aktorkę wspomina w wywiadzie dla Jastrząbpost piosenkarka Justyna Steczkowska