Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nowej marki

Z dnia na dzień nasza planeta się zmienia. Mamy wpływ na te zmiany. Możemy wybierać mądrze. Nowa marka okularów ekologicznych kieruje spojrzenia na prośrodowiskowe kwestie i przypomina, że często mniej znaczy więcej.

Ekologiczne okulary
Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nowej marki

Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne to produkt nowej marki DbyD. Kolekcja Bio-acetate, którą na polskim rynku możemy znaleźć w salonach Vision Express, to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć bliski związek z naturą i realnie brać udział w prośrodowiskowym zmienianiu świata.

Ekologiczne okulary
Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nowej marki

Zobacz możliwość zmiany

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich działania mogą mieć wpływ na kondycje całego globu. Bo przecież czy jedna foliowa torebka zużyta podczas zakupów coś zmieni? Pozornie nie, natomiast kilkanaście takich samych torebek w ciągu miesiąca może mieć już niebagatelne znaczenie. Zmiana zaczyna się od małych kroczków. Każdy wybór jest ważny, nawet ten, który wydaje nam się błahy. To samo dotyczy wyboru okularów.
Marka DbyD powstała również po to, by zwrócić uwagę na istotę naszych decyzji we wszystkich aspektach codzienności. Ich modele okularów stanowią nieustanne przypomnienie, że zmiana jest możliwa i, co najważniejsze, zależy od nas. Właśnie dlatego ekologiczne okulary, choć to przecież „tylko okulary”, mogą okazać się pierwszym krokiem ku życiu w zgodzie z naturą.

Ekologiczne okulary
Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nowej marki

Ekologiczne okulary, czyli less is more

Stosunek ludzi do okularów może być różny. Jedni traktują je jak modowy gadżet, który co sezon powinien pasować do obowiązujących aktualnie trendów. Inni decydują się na okulary kosztowne, stawiając na renomę luksusowej marki i upatrując w niej jakości. Są też tacy, którzy w ogóle o nie nie dbają. Wybierają przypadkowe okulary w supermarkecie czy aptece, widząc w nich jednorazowe akcesorium. Tymczasem nasz stosunek do nich powinien wiązać się ze świadomością konsekwencji środowiskowych. DbyD zwraca na to uwagę.

Marka DbyD to urzeczywistnienie koncepcji „less is more” w świecie okularów  Ponadczasowe, stonowane projekty zostały opracowane tak, by przez wiele lat pozostawały modne i pasujące do każdej okazji. Ich minimalizm wychodzi naprzeciw tym, którzy szukają spokoju i wytchnienia od krzykliwych, czasowych trendów konsumenckich. Pozorne ograniczenia stylistyczne to rzeczywista korzyść: dla właściciela i dla planety – wyjaśnia Andrzej Dalkowski, Dyrektor Marketingu Vision Express.

Ekologiczne okulary
Ekologiczne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne nowej marki

Ekologiczne okulary bio-acetate – naturalny wybór

Dlaczego kolekcja Bio-acetate została stworzona w zgodzie z naturą? 57 modeli wchodzących w jej skład zrobiono z biodegradowalnego i nadającego się do recyklingu tworzywa – bioacetatu. Jest to połączenie bawełny, celulozy i naturalnych plastyfikatorów. Poza tym ekologiczne okulary DbyD wykonano w zrównoważonym procesie produkcji, który ogranicza zużycie ziemskich zasobów, jednocześnie nie tracąc na jakości opraw. Ponadto akcesoria z kolekcji Bio-acetate odznaczają się wyjątkowym designem inspirowanym światem przyrody. Dzięki ich prostocie, ponadczasowej elegancji i solidnemu wykonaniu na długo zaspokoją zróżnicowane potrzeby okularowe kobiet i mężczyzn.

DbyD Bio-acetate to kolekcja, której główną ideą jest wolność od nadmiaru. Wolność zapewniająca spokój i pomagająca dostrzec wokół siebie rzeczy naprawdę ważne. To naturalny wybór dla wszystkich, którzy starają się świadomie podejmować każdą decyzję konsumencką – podsumowuje Andrzej Dalkowski.