Elegancki minimalizm w kolekcji NIFE wiosna/lato 2013

elegancki minimalizm

Polska marka po raz kolejny postawiła na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Tym razem inspiracją dla nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2013 jest surowy, skandynawski minimalizm. W nowej kolekcji znalazły się sukienki, głównie o prostym kroju, rozbudowana linia kobiecych bluzek oraz klasyczne, dopasowane spódnice. Elementem, który wyróżnia całą kolekcję na tle wcześniejszych, są wzory.

Geometryczne desenie w połączeniu z minimalistycznymi propozycjami podkreślają charakter całej linii i czynią ją niezwykle wyrazistą. Dominuje jasna, surowa, pastelowa kolorystyka.

Z jednej strony łączy się z delikatnymi i zwiewnymi materiałami, zaznaczając subtelny i kobiecy charakter marki NIFE. Z drugiej natomiast chłodne barwy zderzają się ze zdecydowanym i ostrym krojem, mocno akcentując minimalistyczny styl kolekcji.

Twarzą obecnej kampanii NIFE jest Marta Pawlik. Zdjęcia do sesji zrealizował fotograf Kamil Majdański, który współpracuje z marką od kilku sezonów. Agencją odpowiedzialną za produkcję sesji jest Art Of Publicity.
Kolekcja pojawi się pod koniec marca w e-sklepie marki.

 

modelka: Marta Pawlik / A S management
fotograf: Kamil Majdański / Art Of Publicity
makijaż: Julia Wojciechowska / Art Of Publicity
fryzury: Grzegorz Wojtowicz
stylizacja: Alex Kawałko