Nowe modowe trendy! Sprawdź, co jest teraz na topie

W tym sezonie rządzić będą ubrania, które przypominają te wykonane na szydełku. W modzie pozostanie również prześwitująca pod ubraniami, gustowna bielizna.

Nowe modowe trendy

Nowe trendy modowe z pewnością podbiją Twoje serce! Zobacz, co przygotowały w tym roku największe domy mody. Przedstawiamy najciekawsze propozycje ubrań i bielizny.

Szydełkowe ubrania wracają do łask

To niezwykle przyjemny, ładny, rzemieślniczy trend. Ubrania, które przypominają te zrobione na szydełku, niewątpliwie oczarują w tym sezonie, sprawiając, że poczujesz się jednocześnie modnie i komfortowo. Królować będą te z dużymi oczkami oraz z domieszką lnu czy jedwabiu. Nie rezygnuj również z cieńszych, dzianinowych propozycji, ponieważ są one idealne na zbliżające się lato. Zdecyduj się na delikatną, stonowaną kolorystykę i wyjdź na przeciw modzie.

Nowe modowe trendy

Nowe modowe trendy

Nowe modowe trendy

Nowe modowe trendy

Nowe trendy modowe w bieliźnie

Ten akcent przewija się już od paru sezonów, natomiast dalej nie wychodzi z mody. Mowa oczywiście o prześwitach bielizny. Wyglądają one niezwykle kobieco i zmysłowo, w szczególności w połączeniu z lnianym, prześwitującym topem. Bieliznę można dobrać także do kardiganu z dużymi oczkami, przez które będzie ona przezierać. To niezaprzeczalnie najseksowniejsze połączenia, które jednocześnie kuszą, ale nie odkrywają zbyt wiele.

Nowe modowe trendy