Elon Musk i Grimes rozstali się!

Szef Tesli ogłosił rozstanie z Grimes. W jednym z wywiadów zdradził, co było powodem oraz jakie ma relacje z matką swojego najmłodszego dziecka.

elon musk
Elon Musk i Grimes rozstali się. Foto Heisenberg Media – Flickr, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Elon Musk jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie. Wielu miłośników techniki uważnie śledzi przedsięwzięcia związane z branżą kosmiczną czy samochodową. Jednak jego życie prywatne, mimo że niechętnie pokazywane, również budzi zainteresowanie. Jak donoszą zagraniczne media szef Tesli i jego partnerka Claire Boucher, znana jako Grimes, rozstali się. Ich związek przetrwał 3 lata. W 2020 roku para doczekała się dziecka – ich syn otrzymał nietypowe imię X Æ A-XII. W rozmowie z Page Six biznesmen potwierdził informacje o zakończeniu związku. Zdradził również, jaki był tego powód:

Jesteśmy w częściowej separacji, ale wciąż się kochamy. Często się widujemy i mamy świetne stosunki – mówił w wywiadzie. – Moja praca w SpaceX i Tesli wymaga, abym przebywał głównie w Teksasie lub podróżował za granicę, a jej praca jest głównie w LA. Aktualnie zatrzymała się u mnie, a nasz syn jest w sąsiednim pokoju.

Założyciel SpaceX podkreślił, że rozstali się w przyjaznych stosunkach.