Gorący trend czyli buty sylwestrowe

Nieodłącznym elementem wspaniałej sylwestrowej kreacji są buty. Każda, nawet najładniejsza sukienka musi idealnie współgrać z obuwiem jakie wybierzemy na ten wyjątkowy wieczór, aby stworzyć niebanalną kreację sylwestrową. W najnowszej kolekcji marki Solo Femme znajdziemy buty, które sprawią, że tej nocy wszystkie spojrzenia będą skierowane na nas.

Pink
Gorący trend czyli buty sylwestrowe

W kolekcji znajdziemy szeroki wybór modeli i kolorów. Dla kobiet ceniących sobie proste i klasyczne stylizacje marka Solo Femme przygotowała standardowe czółenka na wysokim obcasie w wersji matowej, lakierowanej oraz zamszowej. Uwagę kobiet bardziej odważnych i ceniących niebanalne dodatki na pewno przyciągną modele czółenek na słupku zawierające motyw wężowej skóry.

Twórcy kolekcji nie zapomnieli również o kobietach, które w swoich wyborach kierują się wygodą i sięgają po buty na płaskiej podeszwie lub niewielkim obcasiku. Buty zostały ozdobione kokardami oraz delikatnymi złotymi wstawkami dzięki czemu w zestawieniu z klasyczną czarną sukienką stworzą ciekawą sylwestrową kreację. Te i inne modele z najnowszej kolekcji Solo Femme są dostępne w salonach obuwniczych w całej Polsce.