HappyLift. Nowy sposób na piękny wygląd

happyliftZ wiekiem nasza skóra twarzy na skutek działania niekorzystnych czynników tj: grawitacja czy szkodliwe promieniowanie opada, wiotczeje i pojawiają się na niej niechciane zmarszczki.

Pierwszym skojarzeniem wielu pacjentów jeśli chodzi o poprawę swojego wizerunku jest operacja plastyczna w postaci liftingu twarzy a co za tym idzie długi czas rekonwalescencji. Strach pacjentów przed operacją plastyczną jest nadal dość duży, dlatego często szukają metod mniej inwazyjnych.

IQ MEDICA jako jedna z nielicznych oferuje mało inwazyjną i bezpieczną metodę przeciwdziałania oznakom starzenia się skóry w postaci zabiegu HappyLift.

Celem zabiegu jest powstrzymanie procesu starzenia poprzez ujędrnienie skóry w newralgicznych miejscach: czoło, policzki, szyja, bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg jest minimalnie inwazyjny a efekty natychmiastowe. HappyLift polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici odświeżających wygląd skóry. Lekarz wprowadzając pod skórę nici pobudza włókna kolagenowe które podnoszą i ujędrniają skórę w pożądanym przez pacjenta obszarze. HappyLift nie wpływa w żadnej mierze na zmianę rysów twarzy pacjenta. Efekt utrzymuje się do 5 lat.
Jest to be zwątpienia alternatywa dla zabiegu złotych nici i faceliftingu.
Cena: HappyLift: koszt zabiegu kształtuje się pomiędzy 6 000 – 9 000 pln ( koszt ustalany jest po konsultacji z lekarzem)