HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop tygodniowy od 6 do 13 lipca 2020

W tym tygodniu czeka Cię konflikt z kimś z najbliższego otoczenia. Chociaż to Ty będziesz miała rację – bądź mądrzejsza i przymknij oko na niedociągnięcia drugiej strony.

Horoskop od 29 czerwca do 6 lipca 2020

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Horoskop od 22 do 29 czerwca

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Horoskop od 15 do 23 czerwca 2020

Zawsze chcielibyśmy, aby gwiazdy nam sprzyjały. Marzymy o wielkich rzeczach, ale los płata nam figle. Czy w tym tygodniu spełnią się nasze oczekiwania?

Horoskop od 8 do 15 czerwca 2020

"Życie, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą... " jak śpiewał Ryszard Rynkowski. No właśnie co nas czeka w tym tygodniu? Pamiętajcie, że dobre nastawienie przyciąga dobre zdarzenia!

Horoskop od 1 do 9 czerwca 2020

To będzie wyjątkowy i dynamiczny tydzień. Czy sprostacie biegowi wydarzeń?

Od 25 maja do 1 czerwca 2020

Byki na początku tygodnia będą miały dobry czas dla spraw zawodowych i praktycznych, wiele mogą załatwić, dobrze będą się czuć.

Od 18 do 25 maja 2020

Czy to będzie dobry tydzień dla naszych zodiakalnych królów. Na piedestale zasiadły Bliźnięta. Oby był to dobry tydzień!

Horoskop od 11 do 18 maja 2020

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Czy zmienne humory będą towarzyszyć Rakom?

Horoskop od 4 do 11 maja 2020

W poniedziałek Ryby będą w kiepskim humorze, sprawy będą się układać nie po ich myśli!

Horoskop od 20 do 27 kwietnia 2020

Mamy nadzieję na wyjątkowy tydzień. Wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 13 do 20 kwietnia 2020

Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Od 6 kwietnia do 13 kwietnia 2020

Baran usiadł na piedestale zodiakalnym. Rządzi, jak to zwykle ma w zwyczaju i jest w tym tygodniu uparty. Może inne będą bardziej ugodowe?

Od 30 marca do 6 kwietnia 2020

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran, ale każdy ze znaków mimo trudnego czasu niech postara się patrzeć pozytywnie na obecne zdarzenia! Wszyscy bądźmy dobrej myśli!

Od 23 marca do 29 marca 2020

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, bo nie mają wyjścia. Jak wyglądają jego relacje z domownikami?

Ceikawe tematy

Uroda

Jak malować oczy na sylwestra?

Wracamy do brokatów, do wszelkiego rodzaju drobinek, także błyszczymy w Sylwestra i karnawale. W tym sezonie królować będzie oko, które można bardzo fantazyjnie podkreślić.

Przepisy

Kruche ciasteczka serowe z papryką i żółtym serem

Skoro tłusty czwartek tuż, tuż, bo już w ostatni czwartek lutego, warto skomponować z tej okazji coś pysznego. Proponujemy przygotować smaczne i niezwykle proste w wykonaniu kruche ciasteczka serowe z papryką i żółtym serem!

Dom