HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop od 20 do 27 kwietnia 2020

Mamy nadzieję na wyjątkowy tydzień. Wam tak i sobie życzymy dobrej przepowiedni!

Od 13 do 20 kwietnia 2020

Wodniki zaś wraz z poniedziałkiem będą pełne energii i zapału, wezmą się za realizację swoich zadań, działania przyniosą im satysfakcję.

Od 6 kwietnia do 13 kwietnia 2020

Baran usiadł na piedestale zodiakalnym. Rządzi, jak to zwykle ma w zwyczaju i jest w tym tygodniu uparty. Może inne będą bardziej ugodowe?

Od 30 marca do 6 kwietnia 2020

Co przytrafi się nam w tak słonecznym tygodniu! Pamiętajcie, że w tym tygodniu rządzi Baran, ale każdy ze znaków mimo trudnego czasu niech postara się patrzeć pozytywnie na obecne zdarzenia! Wszyscy bądźmy dobrej myśli!

Od 23 marca do 29 marca 2020

Byki w najbliższym tygodniu czas spędzą najchętniej z rodziną, bo nie mają wyjścia. Jak wyglądają jego relacje z domownikami?

Horoskop tygodniowy od 16 do 23 marca 2020

Wiosennie choć wietrznie i chłodno. Z jednej strony otwieramy się na nowe, a z drugiej jesteśmy przygnieceni doniesieniami o pandemii. Co nam przyniesie nowy tydzień?

Horoskop od 9 do 16 marca

Ryby rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju i spędzą dużo czasu w gronie przyjaciół, mogą też wyjechać na urlop zimowy. A jak reszta znaków spędzi ten czas?

Horoskop od 2 do 9 marca 2020

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia.

Horoskop od 17 do 24 lutego

I kolejny tydzień za nami. Czy był wystarczająco dobry? Bliźnięta w poniedziałek mogą mieć chandrę, przytłaczać je będą codzienne obowiązki, nuda i rutyna. Nie pozwólcie na to, aby złe nastawienie zepsuło kolejne dni!

Horoskop od 10 do 17 lutego 2020

I znów przed nami nowy tydzień. Czy będzie on dla nas nowym wyzwaniem?

Horoskop od 27 stycznia do 3 lutego 2020

Na tronie zasiadł Wodnik, ceniący sobie wolność i równość, a także przekraczanie granic i niezależność. Jak sobie poradzi w związku? Jaki to będzie tydzień dla niego?

Horoskop od 13 do 20 stycznia 2020

Na gwiezdnym tronie siedzi Koziorożec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Od 6 do 14 stycznia 2020

I kolejny tydzień przed nami. Rozleniwieni po świętach zapewne niechętnie wracacie do pracy. Czy to będzie spokojny tydzień?

Horoskop od 30 grudnia do 7 stycznia 2020

Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe plany, i być może nowe szczęście. Wejdźmy w ten rok z dobrym nastawieniem,a wszystko nam się uda!

Horoskop od 23 grudnia do 30 grudnia 2019

To wyjątkowy czas. Spędzany w gronie najbliższych. Czy ten rok będzie spokojny i szczęśliwy dla nas wszystkich?

Ceikawe tematy

Uroda

Przepisy

Pieczona karkówka z mięsem mielonym po włosku

Jesień to czas, kiedy nasz organizm musi być przygotowany na coraz chłodniejsze dni. W tym okresie najczęściej sięgamy po sycące, rozgrzewające dania. Świetną bazą do ich przygotowania są wszelkiego rodzaju mięsa. Jest ono źródłem wysokowartościowego białka, które uczestniczy we wszystkich procesach życiowych. Zawiera też żelazo, cynk, a także witaminy z grupy B.

Dom