HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop od 14 do 21 października 2019

Droga Wago – ten tydzień to najlepszy moment na pożegnanie przeszłości. Czas najwyższy przestać oglądać się za siebie i z odwagą oraz pełnym zaufaniem spojrzeć w przyszłość.

Horoskop od 7 do 14 października

Gwiazdy przestrzegają przed kłamstwem, ktoś będzie próbował Tobą manipulować, poprzez nieprzekazywanie całej prawdy.

Horoskop tygodniowy od 30 września do 7 października

Dlaczego wierzymy w znaki zodiaku, a nie w swoją moc i siłę? Przecież wszystko w naszych rękach!

Horoskop od 23 do 30 września 2019

No i Waga zasiadła na tronie. Na początku tygodnia będzie czuła się przytłoczona, a pod koniec wzbudzi zazdrość!

Horoskop od 16 do 22 września 2019

Pannom początek tygodnia przyniesie dobry nastrój, chęć do pracy, sukcesy zawodowe, a także powiew świeżości w sferze uczuć. Pamiętajcie, że wszystko w waszych rękach!

Horoskop od 9 do 16 września

Pannom początek tygodnia przyniesie dobry nastrój, chęć do pracy, sukcesy zawodowe, a także powiew świeżości w sferze uczuć. A co się wydarzy u innych?

Horoskop od 2 do 9 września 2019

Osobliwej Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Horoskop od 19 do 26 sierpnia

Czy wakacyjne prognozy na miłość sprawdziły się? Czy optymizm Baranów utrzyma się do następnego tygodnia? Wchodzimy w nowy znak. Od 21 sierpnia króluje nam Panna.

Od 13 do 20 sierpnia 2019

Lwy w poniedziałek mogą mieć kiepskie samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadać z innymi.

Horoskop tygodniowy od 29 lipca do 5 sierpnia 2019

Często wierzymy w przeznaczenie, czasem myślimy o przypadkach, ale czy tak naprawdę nie jest tak, że wszystko w naszych rękach?

Od 22 do 29 lipca 2019

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

Horoskop od 15 do 21 lipca 2019

Zapewne jesteście już na urlopie, bądź go skrzętnie planujecie. Czy będzie wam towarzyszyła dobra passa? Czy spełnią się oczekiwania w tym tygodniu. Przeczytajcie!

Horoskop tygodniowy od 8 do 15 lipca

W tym tygodniu czeka Cię konflikt z kimś z najbliższego otoczenia. Chociaż to Ty będziesz miała rację – bądź mądrzejsza i przymknij oko na niedociągnięcia drugiej strony.

Horoskop od 1 lipca do 8 lipca

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Horoskop od 24 czerwca do 1 lipca 2019

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Ceikawe tematy

Uroda

Mezoterapia próżniowo-tlenowa twarzy – skóra zdrowa, promienna i bez obrzęków!

Zatrzymywanie wody, niedotlenienie skóry oraz złe krążenie odpowiadają nie tylko za cellulit!!! Jeśli mamy takie tendencje, skóra twarzy ucierpi na tym równie mocno, szczególnie w gorące i parne dni lata.

Przepisy

Scha­b pieczony z grzybami i szpinakiem

Faszerowane mięsa to doskonały sposób na rodzinny obiad. Uwielbiamy pieczone nadziewane mięsa drobiowe, schaby czy polędwiczki. Dzięki dodaniu „niespodzianki” w środku, danie nabiera charakteru.

Dom