HOROSKOP

Kto z nas nie wierzy w świat magii i czarów? Astrologia jako dawna nauka, w którą wierzyli najwięksi z naukowców i mentorów dziś jest formą rozrywki czytanej w kolorowych czasopismach! A przecież to wpływ planet na naszą osobowość i cechy charakteru. Kogo nie zaciekawił fakt, jak będą wyglądały relacje z nowym partnerem, albo co przyniesie dany rok?

Horoskop od 5 do 12 października 2020

Gwiazdy przestrzegają przed kłamstwem, ktoś będzie próbował Tobą manipulować, poprzez nieprzekazywanie całej prawdy.

Od 28 września do 5 października 2020

W tym tygodniu możemy spotkać się z brakiem motywacji. Nie martw się ani nie panikuj. Pamiętajcie, że każdy słaby moment przechodzi i jest tylko tymczasowy. Tak jak po nocy wstaje słońce. Skoncentrujcie się na tym co cię cieszy i znajdźcie czas na relaks.

Od 21 do 28 września 2020

W tym tygodniu Panna oddaje władzę Wadze. Jaki to będzie tydzień, bo wagi mają tendencję do dyplomacji, zachowawczości i równowagi!

Od 7 do 14 września 2020

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie dobry dla wszystkich. A pojawiające się problemy pokonamy dzielnie i skutecznie!

Horoskop od 31 sierpnia do 7 września 2020

Osobliwej Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Od 24 do 31 sierpnia 2020

Przedłużony weekend zatem i przyjemności więcej za nami. Co wydarzy się w przyszłym tygodniu? Czy znajdziemy lepszą pracę, czy zakochamy się.

Horoskop od 17 do 25 sierpnia 2020

Czy wakacyjne prognozy na miłość sprawdziły się? Czy optymizm Baranów utrzyma się do następnego tygodnia? Wchodzimy w nowy znak. Od 21 sierpnia króluje nam Panna.

Od 10 do 17 sierpnia 2020

Lwy w poniedziałek mogą mieć kiepskie samopoczucie, niełatwo będzie im się dogadać z innymi.

Od 3 do 10 sierpnia 2020

Kolejny tydzień wakacyjny za nami i kolejny przed nami. Wojownicze nastawienie Byków może utrudnić kontakty w pracy. A jak reszta zodiakalnych przyjaciół? Przeczytajcie sami!

Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 3 sierpnia 2020

Często wierzymy w przeznaczenie, czasem myślimy o przypadkach, ale czy tak naprawdę nie jest tak, że wszystko w naszych rękach?

Horoskop od 20 do 27 lipca 2020

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

Od 17 do 24 lipca 2017

Ryby na początku tygodnia mogą mieć problemy z racjonalną oceną sytuacji, nadmiar kontaktów z ludźmi będzie je rozpraszał!

Horoskop tygodniowy od 6 do 13 lipca 2020

W tym tygodniu czeka Cię konflikt z kimś z najbliższego otoczenia. Chociaż to Ty będziesz miała rację – bądź mądrzejsza i przymknij oko na niedociągnięcia drugiej strony.

Horoskop od 29 czerwca do 6 lipca 2020

Rozpoczął się miesiąc Raka - zatem Raki w pierwszych dniach tego tygodnia mogą oczekiwać wzmożonego życia towarzyskiego oraz wielu kontaktów w sprawach zawodowych.

Horoskop od 22 do 29 czerwca

Wakacje, w końcu wakacje i każdy z nas chce być szczęśliwy,a dla kogo okaże się wyjątkowy tydzień? Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia dostaną zastrzyk energii, będą twórcze, kreatywne i pełne optymizmu.

Ceikawe tematy

Uroda

Czy Polki dbają o wygląd?

93% Polek deklaruje, że kobiety powinny dbać o swój wygląd. Uzasadniają to przede wszystkim troską o zadowolenie z siebie (38% – żeby czuć się dobrze, 18% – żeby ładnie wyglądać, 14% – żeby wyglądać atrakcyjnie).

Przepisy

Deser bezowy z musem truskawkowym

Sezon na truskawki w pełni! Ciasta, kompoty i inne smakołyki z ich udziałem już pojawiły się w naszych domach. Świeże, soczyste, pachnące – kuszą niezwykle! Możemy przygotować je na słodko i na słono. Truskawki to prawdziwe źródło zdrowia, zwłaszcza dla dbających o linię.

Dom