Horoskop tygodniowy od 23 do 3 sierpnia 2021

Przedłużony weekend zatem i przyjemności więcej za nami. Co wydarzy się w przyszłym tygodniu? Czy znajdziemy lepszą pracę, czy zakochamy się.

Znaki zodiaku. Fotolia

Miejmy nadzieję, że to będą tylko dobre zdarzenia! A trudy dnia codziennego pokonamy dzielnie i sprawnie.

Baran

Barany od poniedziałku będą towarzyskie, radosne, mogą dostać dobre wiadomości, w pracy będą działać szybko i inteligentnie. Od środowego popołudnia wszystko będzie im szło pod górkę, ciężko będzie się dogadać z najbliższymi, a na urlopie mogą czuć się ograniczone przez rodzinę. W weekend będą zadowolone z życia, będą odnosić sukcesy towarzyskie i chętnie będą się popisywać swoimi zdolnościami.

Byk

Na początku tygodnia Byki mogą czuć się rozproszone, wiele rzeczy będzie się działo naraz i wiele osób będzie się z nimi kontaktować. Od środowego popołudnia odetchną z ulgą i zajmą się spokojnie rodziną, domem i uczuciami, będą miały dobrą intuicję i mogą dobrze zainwestować pieniądze. W weekend mogą mieć gorszy nastrój, ludzie będą wobec nich zbyt wymagający.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą w swoim żywiole, będą prowadziły ożywione życie towarzyskie i będą miały mnóstwo dobrych pomysłów. Od środowego popołudnia nastrój im się zmieni, zajmą się sprawami domowymi, uczuciowymi i jeśli mają dzieci, to poświęcą im więcej czasu. Nadejście weekendu przyjmą z prawdziwą radością, będą się dobrze bawić, nie opuszczą żadnej imprezy.

Rak

Na początku tygodnia Raki będą zmuszone do spotykania się z ludźmi i może je to męczyć, mało czasu będą miały dla siebie. W środowe popołudnie uda im się żyć tak jak lubią, spokojnie i empatycznie, mogą nawiązać dobre relacje z innymi. W związkach poczują się kochane, a wolne Raki mogą poznać kogoś miłego. Weekend spędzą na imprezach towarzyskich, wśród ludzi.

Lew

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, kreatywne, będą poznawać wiele nowych osób i mogą mieć szczęście w sprawach zawodowych. Od środowego popołudnia więcej uwagi będą zwracać na sprawy domowe, rodzina będzie wymagała troski. W weekend będą miały doskonałe samopoczucie, mnóstwo okazji do zabłyśnięcia w towarzystwie i do romansowania.

Panna

Na początku tygodnia Panny mogą być nie w sosie, ludzie będą im się wydawać zbyt lekkomyślni i beztroscy i jeśli są na urlopie, to mogą mieć problemy z wyluzowaniem się. Od czwartku będą miały dobry czas dla miłości i spraw rodzinnych, mogą zająć się sprzątaniem domu i sprawi im to przyjemność. Weekend spędzą w większym towarzystwie, na zabawach i rozrywkach.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą bardzo towarzyskie, kontakty międzyludzkie będą dla nich oparciem w trudnych chwilach, mogą liczyć na przyjaciół. W pracy również pomocni będą inni ludzie. Od czwartku mogą mieć trudności w relacjach rodzinnych i uczuciowych, najbliższe osoby będą wymagające i zaborcze. W weekend będą świetnie się bawić, brać udział w imprezach wszelkiego typu.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą w średnim nastroju, bo skazane będą na przebywanie wśród ludzi. Mogą być tym zmęczone, mimo, że relacje będą korzystne. Od środowego popołudnia będą nastawione uczuciowo i empatycznie, na pierwszym planie będzie rodzina i dom oraz domowe obowiązki. W weekend mogą mieć chandrę, mogą się pokłócić z bliskimi.

Strzelec

Strzelce w pierwszych dniach tygodnia będą tryskać radością i energią, życie będzie wydawało im się piękne, a ludzie wspaniali. Będą podróżować, jeździć i bawić się. Od środowego popołudnia ważniejsze będą sprawy rodzinne, mogą czuć się mocno ograniczone przez domowe obowiązki. Za to w weekend będą imprezować, bawić się na całego i robić na wszystkich dobre wrażenie.

Koziorożec

Koziorożce będą na początku tygodnia nastawione towarzysko, kontakty z ludźmi mogą przyczynić się do lepszej pracy i sukcesów zawodowych. Od czwartku poświęcą więcej czasu rodzinie i sprawom uczuciowym, będą bardziej skłonne okazywać miłość partnerowi, ale przede wszystkim zajmować się będą domem. W weekend czeka je sporo rozrywek i zabawy.

Wodnik

Wodniki początek tygodnia zaliczą do udanych, będą miały dość rozmów z innymi, kontaktów zawodowych i nowych znajomości, aby czuć się szczęśliwe. Mogą dostać dobre wiadomości. Od środowego popołudnia mogą czuć się ograniczone przez rodzinę i obowiązki domowe, praca stanie się obciążeniem i niełatwo będzie się dogadać z innymi. Weekend przyniesie im sporo zabawy i radości.

Ryby

Ryby w pierwszych dniach tygodnia będą zmęczone, poirytowane, lekko nerwowe i wszystko będzie im szło jak po grudzie. Od środowego popołudnia będą miały dobry czas, intuicja będzie im sprzyjać, mogą załatwić sporo spraw dla domu i rodziny. Samotne Ryby mogą się w tych dniach zakochać. Weekend będzie dla nich okazją do spotkań z przyjaciółmi, ale raczej będą realizować plany innych, niż swoje.