Huawei Watch Fit 2 dla młodych i aktywnych niedługo w Polsce

Firma Huawei zaprezentowała następcę ich popularnego Watch Fit. Zegarek trafił już na europejski rynek. A kiedy możemy spodziewać się go w Polsce?

"<yoastmark

Oto nie lada gratka dla każdego, kto lubi nowinki techniczne! Firma Huawei zaprezentowała właśnie najnowszego Watch Fit 2, zaprojektowanego z myślą o ludziach aktywnych. Duży ekran, szerokie pole popisu, jeśli chodzi o personalizację, i imponujący czas pracy baterii to tylko kilka zalet smartwatcha. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Huawei Watch Fit 2

Huawei zdecydowanie nie próżnuje. Dopiero co na rynku pojawił się ich GT 3 Pro, a tymczasem marka zapowiada kolejną premierę. W modelu Huawei Watch Fit 2 wrażenie robi przede wszystkim przestronny ekran Full View AMOLED o przekątnej 1,74 cala. Oferuje on funkcję Always-On, dzięki której najważniejsze informacje zawsze wyświetlane są na ekranie. Nowy model pozwala także na połączenia głosowe Bluetooth i łatwą współpracę z systemami Android i iOS.

Zobacz także: Nowy Huawei Watch GT 3 Pro już w przedsprzedaży!

Zegarek dla każdego

Nowy smartwatch to przede wszystkim szeroka gama możliwości. Producent oferuje aż trzy warianty: Active, Classic i Elegant. Dzięki temu wybrać można między trzema różnymi rodzajami paskówfluoroelastomerem w kolorach różowym, isle blue i czarnym, skórą barwy białej lub nebula gray, a także złotą bądź srebrną bransoletą. Co więcej, dzięki wygodnemu mocowaniu, opaski te można łatwo zmieniać.

Bateria do 10 dni

Producent zapewnia, że w pełni naładowany smartwatch wystarczy na 10 dni normalnego użytkowania. W przypadku intensywnych interakcji, gadżet powinien wystarczyć na tydzień. Nie mniej efektowne jest to, że naładowanie zegarka na jeden dzień zajmuje tylko… 5 minut!

Dostęp do udogodnień Huawei

Jak wiele innych sprzętów firmy, zegarek ten będzie wyposażony w Asystenta Huawei. Ponadto użytkownicy uzyskają dostęp do aplikacji Zdrowie. Jako gadżet przeznaczony dla osób aktywnych, Watch Fit 2 posiada 97 trybów treningowych. Animacje i rozgrzewki z instrukcjami głosowymi pozwolą na urozmaicenie treningów. Nie zabrakło też czujników, dzięki którym smartwatch może mierzyć tętno, natlenienie krwi, analizować sen, a także monitorować stres i cykl menstruacyjny.

Data premiery i cena

Jak na razie dokładne data premiery i cena nie zostały ujawnione. Huawei Watch Fit 2 pojawił się już natomiast na oficjalnej polskiej stronie marki, także obecności w sklepach możemy spodziewać się niedługo. Chociaż nie wiadomo, ile za zegarek zapłacimy w złotówkach, to znane są kwoty w euro. Wersja Active to wydatek rzędu 149€, wersja Classic kosztuje 179€, a za wersję Elegant zapłacimy 229€.