Nowy Huawei Watch GT 3 Pro już w przedsprzedaży!

Od 18 maja w przedsprzedaży dostępny jest już nowoczesny, flagowy smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro. Pojawił się on w dwóch wersjach do wyboru - z kopertą tytanowa i ceramiczną. Czym różnią się od siebie?

Huawei Watch GT 3 Pro
Nowy Huawei Watch GT 3 Pro już w przedsprzedaży!

Smartwatche cieszą się sporą popularnością – i nic dziwnego! Gadżety te są niezwykle wygodne i poręczne, pozwalając na aktywny tryb życia, nie tracąc przy tym połączenia ze światem. Szczególne uznanie zdobyły w środowisku sportowym, proponując nowoczesne rozwiązania, maksymalizujące treningi. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być eleganckie i stylowe. Najlepszym przykładem na to jest Huawei Watch GT 3 Pro, który właśnie trafił do przedsprzedaży.

Wyjątkowy Huawei Watch GT 3 Pro

Najnowszy smartwatch firmy Huawei charakteryzuje się elegancją, nowoczesnością i wszechstronnością. Marka postawiła na duży, przejrzysty wyświetlacz oraz łatwość użytkowania. Modele Huawei Watch GT 3 Pro wyposażono w innowacyjne funkcje sportowe i zdrowotne. Jednak tym, co przede wszystkim przyciąga uwagę do propozycji chińskiego giganta, to niesamowicie wydajna bateria z możliwością zdalnego ładowania. Rozwiązuje jedną z największych zmór dzisiejszego zabieganego człowieka sukcesu, czyli problem ze znalezieniem gniazdka. Zegarek w wersji z tytanową kopertą zapewnia 14-dniowy (!) czas pracy. W przypadku intensywnego użytkowania sprzęt wytrzyma 8 dni. Z kolei edycja z ceramiczną kopertą to 7 dni pracy (4 w przypadku intensywnego użytkowania) bez konieczności ładowania. W porównaniu do poprzedniego modelu, ładowanie przebiega 30% szybciej.

Zobacz także: Huawei Watch GT 3 – testujemy eleganckiego smartwatcha

huawei smartwatch
Nowy smartwatch od Huawei już w przedsprzedaży!

Tytanowy czy ceramiczny?

Nowy smartwatch występuje w dwóch wersjach – z tytanową kopertą (46mm), dostępny z czarnym fluorescencyjnym paskiem za 1699 zł oraz z szarym skórzanym paskiem za 1699 zł, i z ceramiczną kopertą (43mm), do kupienia ze skórzanym paskiem za 1999 zł i z ceramiczną bransoletą za 2399 zł. Model tytanowy charakteryzuje się nieco większym, 1,43-calowym wyświetlaczem AMOLED. Ekran jego ceramicznego odpowiednika ma 1,32 cala. Oba poszczycić się mogą rozdzielczością 466×466 pikseli, zapewniającą niesamowitą wyrazistość. Oba modele wyposażono też w odporne na zarysowania szkło szafirowe. W każdej z odmian znajdziemy również przycisk EKG, a także koronkę, która umożliwia bardzo wygodne poruszanie się po interfejsie.

Sport i zdrowie

Na uwagę zasługują zdecydowanie funkcje sportowe i te odpowiedzialne za pomiar zdrowia. Smartwatch posiada zaawansowaną technologię monitorowania danych TruSeen 5.0+. Dzięki temu urządzenie umożliwia dokładne monitorowanie tętna, utlenienia krwi (SpO2), snu, oddychania, cyklu menstruacyjnego. Potrafi również wykonać analizę stresu.

Zegarek na pewno przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Jest on niezwykle wodoodporny. Pozwala na nurkowanie do 30 metrów głębokości, zarówno w słonej, jak i słodkiej wodzie. Dodatkowo sprzęt wyposażono w 100 trybów treningowych, dostosowanych do szerokiego wachlarza dyscyplin sportowych.

Nowy Huawei Watch GT 3 Pro
Nowy smartwatch od Huawei już w przedsprzedaży!

Technologie na miarę XXI wieku

Huawei Watch GT 3 Pro obsługuje połączenia Bluetooth. Z łatwością daje się go zsynchronizować z każdym smartfonem, a dzięki dołączonym aplikacjom można łatwo zapisywać dane kontaktowe, jak również wykonywać bądź odrzucać połączenia głosowe czy odpowiadać na wiadomości. Co więcej, smartwatch wyposażony jest w inteligentnego asystenta głosowego.

Specjalna oferta przedpremierowa

Najnowszy smartwatch Huawei właśnie trafił do przedsprzedaży. W ramach specjalnej oferty, która potrwa od 18 maja do 5 czerwca, będzie można go dostać w pakiecie ze słuchawkami. Osoby zainteresowane Huawei Watch GT 3 Pro z tytanową kopertą zapłacą za niego 2199 zł. Do zegarka otrzymamy słuchawki Free Buds 4 za 1 zł. Natomiast cena za wersję z kopertą ceramiczną wynosi 2399 zł. Do tego smartwatcha za 1 zł dołączone zostaną słuchawki FreeBuds Lipstick. W ramach specjalnej oferty czekają także liczne bonusy w postaci 200 zł rabatu, szybkiej dostawy i możliwości dokupienia dodatkowego paska do zegarka za jedynie 9 zł.

huawei zegarek
Nowy smartwatch od Huawei już w przedsprzedaży!