Jak powinna wyglądać luksusowa garderoba?

Marzenie każdej miłośniczki mody. Garderoba w osobnym pokoju lub w wydzielonym aneksie, na przykład w sypialni. Tu każda sukienka i płaszcz, para butów, bransoletka lub krawat ma swoje miejsce. Ukryte lub wyeksponowane – wybór należy do Ciebie.

Jak powinna wyglądać luksusowa garderoba?
Jak powinna wyglądać luksusowa garderoba?

Specjalny pokój na ubrania

Luksusowa garderoba walk-in zajmującą pomieszczenie to wyjątek, na który nie każdy może sobie pozwolić. To luksusowe rozwiązanie jest najlepszym sposobem na przechowywanie odzieży i dodatków. Może, a nawet i powinno, cieszyć nasze oczy i budzić zazdrość gości. Aby tak się stało warto zadbać o projekt przemyślany pod względem rozwiązań funkcjonalnych oraz doboru wykończeń. Wykonana na wymiar garderoba, jest jak uszyte na miarę ubranie, czyli pasuje idealnie.

Jak powinna wyglądać luksusowa garderoba?

Luksusowa garderoba – krok pierwszy

Szafa na ubrania

Nasze ubrania wyrażają nas samych. Bez względu na to, czy gustujemy w miękkich kaszmirach, szytych u krawca garniturach czy kolekcjonujemy ręcznie robione buty. Naturalnie chcemy przechowywać je we właściwy sposób i efektownie je eksponować – adekwatnie do ich piękna i wartości. Dlatego w zabudowie powinny pojawić się sekcje przystosowane do odwieszania różnej długości odzieży. Wysuwne półki na swetry, wysuwne wieszaki na spodnie, ustawione pod kątem półki na buty, szuflady z przeszklonym frontem. Dodatkowo z organizerami na biżuterię i drobne akcesoria. Projektując garderobę walk-in warto pomieszać ze sobą rożnego rodzaju rozwiązania służące do przechowywania. W każdym z nich przewidzieć oświetlenie, które nie tylko będzie pomocne w odnalezieniu szukanych
rzeczy, ale również zbuduje atmosferę we wnętrzu.

Luksus to detale

Szafy

Luksusowa zawartość wymaga adekwatnej oprawy. W ten sposób zaprojektowana jest nowa garderoba polskiej marki ZAJC. Znajdują się w niej otwarte półki zawieszone na regale, którego plecy pokrywa skóra. Sąsiaduje z nimi modna szafa-witryna, wewnątrz której mamy komodę z przegródkami i szufladkami na akcesoria oraz wysuwne wieszaki na spodnie. Inna przeszklona jednostka przeznaczona jest na kolekcję butów. Wyeksponują je ustawione pod kątem półki, na których zmieszczą się dwa rzędy obuwia. Kolejna witryna służy do przechowywania ubrań na wieszakach. Warto podkreślić, że marka daje możliwość spersonalizowania ich monogramem. W pokoju-garderobie nie powinno zabraknąć komody- wyspy. Przyda się na drobne części ubioru oraz na biżuterię, którą możemy pięknie wyeksponować w organizerach pod szklanym blatem. W modelu ZAJC jego część wykonana jest z marmuru nero marquina, co podkreśla ekskluzywny charakter mebli.