Jak przygotować się na noc poślubną?

Pierwsza noc po ślubie po długim weselu bywa mało romantyczna. Para młoda jest wykończona całym dniem i nocą pełnych wrażeń, a jedyne o czym marzą to prysznic i sen.

Jak przygotować się na noc poślubną?
Jak przygotować się na noc poślubną?

Nie oznacza to, że mają odpuścić celebrację swojej nocy poślubnej. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby zaplanować ją w innym terminie, gdy para odpocznie po wielkim dniu i pełna sił będzie mogła w pełni cieszyć się sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzimi sobie zbędnej presji i frustracji ze zmęczenia.

Jaką seksowną bieliznę wybrać na noc poślubną?

Podobnie jak pozostałe przyszłe Panny Młode, Ty również na przygotowaniach do ślubu spędzasz każdą wolną chwilę? W natłoku przedweselnych obowiązków nie zapomnij wybrać seksownej bielizny na noc poślubną.

Wyjątkowa noc wymaga przygotowania

Chociaż w efekcie zmian społecznych i kulturowych noc poślubna najczęściej jest tylko symboliczna, warto odpowiednio się do niej przygotować. Jeśli zależy Ci, żeby pierwsze małżeńskie zbliżenie było zmysłowe i wyjątkowe, zadbaj o seksowną bieliznę. Sprawdź, co zmieniło się w trendach około ślubnych i zdecyduj, czy postawisz na klasykę i wybierzesz ponadczasową biel, czy zapewnisz mężowi odważne show.

1. Subtelna klasyka: niewinna biel i kobiece koronki

Wśród około ślubnych trendów uznaniem wciąż cieszy się subtelna klasyka. Projektantom seksownej bielizny nie brakuje jednak odwagi i fantazji. Niewinna biel i kobiece koronki pojawiają się w coraz śmielszych projektach, a przyszłe Panny Młode mogą zdecydować się na koszulkę i stringi, koronkowe majteczki i seksowny top albo delikatny biustonosz i stringi z dekoracyjnymi taśmami.

2. Pikantna i odważna bielizna na noc poślubną

Nowy sezon to nowe trendy – zwłaszcza w branży ślubnej. Dynamiczne zmiany nie omijają seksownej bielizny na noc poślubną. Przyszłe Panny Młode coraz częściej rezygnują z białych kompletów i sięgają po nieco bardziej odważne i pikantne propozycje. Ogromną popularnością cieszą się erotyczne sukienki z prześwitującej siateczki, zwiewne babydoll i skąpe stringi, utrzymane w ciemnych barwach.

3. Koronkowy komplet w nieoczywistym kolorze

Jesteś zdania, że biała seksowna bielizna na noc poślubną jest zbyt oczywista, czarna natomiast – za odważna? Zdecyduj się na kobiecy koronkowy komplet bielizny damskiej w nieoczywistym kolorze. Niebieski, granatowy, bordowy albo czerwony akcent w sypialni będzie działał odświeżająco. W takim wdzianku nie tylko zaskoczysz męża. Dodasz sobie pewności, rozbudzisz wyobraźnię i rozpalisz zmysły. Tym bardziej jeśli do tej pory wybierałaś bardziej zachowawcze propozycje.

4. Frywolny kostium erotyczny, czyli seksowna bielizna dla lubiących eksperymentować

Noc poślubną traktujesz jako początek nowego rozdziału, również w Waszym życiu erotycznym? Wybierz seksowny kostium erotyczny. W ofercie polskiej marki Obsessive znajdziesz szeroki wybór modeli odpowiednich dla odważnych i mniej śmiałych pań. Bez względu na rozmiar i typ sylwetki, w trakcie tej wyjątkowej nocy możesz zaskoczyć nie tylko ślubnego, ale także – siebie.