Jak szybko i sprawnie zaplanować ślub i wesele… przez internet?

Według powszechnej opinii, przygotowania do ślubu są żmudne i pracochłonne. Towarzyszy im także sporo emocji, stresu i obaw, czy wszystko pójdzie po naszej myśli, czy wyrobimy się w czasie i czy wszystko będzie tak, jak to sobie wymarzyliśmy.

 

Jak szybko i sprawnie zaplanować ślub i wesele… przez Internet?

Według powszechnej opinii, przygotowania do ślubu są żmudne i pracochłonne. Towarzyszy im także sporo emocji, stresu i obaw, czy wszystko pójdzie po naszej myśli, czy wyrobimy się w czasie i czy wszystko będzie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Wystarczy jednak skorzystać ze sprawdzonych narzędzi, dzięki którym bez zbędnego stresu zaplanujemy przygotowania ślubne, będziemy mieli pod kontrolą wszystkie ważne terminy oraz uporządkujemy cały proces w głowie. Jednym z nich jest planer ślubny, z którego każda para może skorzystać zupełnie bezpłatnie!

Czym jest planer ślubny i gdzie można go znaleźć?

Planer ślubny to praktyczne narzędzie, które znajdziemy w internecie. Swoim użytkownikom dostępnia go m. in. portal ślubny Wesele z Klasą. Z planera możemy korzystać zarówno ze strony internetowej portalu, jak i pobrać dedykowaną aplikację na telefon i sięgać do niej, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jedynym warunkiem jest założenie swojego konta – korzystanie z planera jest natomiast całkowicie bezpłatne. Planer ślubny został stworzony w celu ułatwienia i przyspieszenia ślubnych przygotowań. Znajdziemy w nim wszystko, co potrzebne, aby zorganizować prawdziwe wesele z klasą.

Aplikacja ślubna pozwala na tworzenie harmonogramu ślubnych przygotowań. Zapisujemy w nim wszystkie planowane zadania, które chcemy zrealizować. Po ich wykonaniu oznaczamy je jako zakończone i możemy przejść dalej. Pozwala to mieć pełną kontrolę nad przebiegiem ślubnych przygotowań oraz na bieżąco śledzić postępy. Oprócz tego, planer ślubny umożliwia także tworzenie list gości, dzięki czemu szybko dowiemy się, jakiej wielkości sali weselnej będziemy potrzebowali oraz zakupimy odpowiednią ilość zaproszeń ślubnych. Przy każdym gościu możemy dopisać szczegółowe informacje np. czy wymaga specjalnego menu lub innych udogodnień.

Jak szybko i sprawnie zaplanować ślub i wesele… przez Internet?

Wystarczy jednak skorzystać ze sprawdzonych narzędzi, dzięki którym bez zbędnego stresu zaplanujemy przygotowania ślubne, będziemy mieli pod kontrolą wszystkie ważne terminy oraz uporządkujemy cały proces w głowie. Jednym z nich jest planer ślubny, z którego każda para może skorzystać zupełnie bezpłatnie!

 

Szybka i bezproblemowa rezerwacja usług ślubno-weselnych

Planer ślubny jest narzędziem zintegrowanym z portalem weselnym. Z jego poziomu możemy więc wyszukiwać potrzebne usługi ślubno-weselne oraz nawiązać kontakt z wybranymi wykonawcami. Znacząco skraca to czas potrzebny na zarezerwowanie sali weselnej, wybór odpowiedniego zespołu muzycznego lub Dj-a, znalezienie najlepszego fotografa ślubnego w naszym mieście oraz zapoznanie się z aktualną ofertą salonów sukien ślubnych. Za pośrednictwem planera uzyskamy także dostęp do wielu innych, mniej oczywistych usług – wedding plannera, fotobudki czy pokazu sztucznych ogni.

Oprócz tego, planer ślubny oferuje dostęp do przepastnej i zróżnicowanej bazy weselnych inspiracji. Możemy przeglądać zdjęcia, czytać artykuły poświęcone tematyce ślubno-weselnej oraz dowiedzieć się, co jest aktualnie w trendach. To, czy wykorzystamy te pomysły, zależy natomiast od naszych potrzeb i wizji wesela, która jest zawsze najważniejsza.

Oprócz tego, planer ślubny pozwoli nam mieć także kontrolę nad jednym z najważniejszych elementów ślubnych przygotowań – budżetem. Zapiszemy w nim wszystkie planowane i już poniesione wydatki oraz będziemy zawsze wiedzieli, ile pieniędzy możemy jeszcze wydać. Paner pozwala także na stworzenie własnej strony ślubnej, którą można udostępnić gościom, a w przyszłości do niej wracać, wspominając ten wyjątkowy czas, bezpośrednio poprzedzający nasz ślub i wesele.