Jak urozmaicić plażowe stylizacje? Zainspiruj się!

Sezon plażowy trwa w najlepsze! Ze względu na wakacje, a także okres urlopowy, strój kąpielowy jest podstawą codziennych stylizacji dla wielu osób. Różnorodność ostępnych modeli, zarówno pod kątem fasonów, kolorów czy wykorzystanych wzorów pozwala na komponowanie plażowego, spójnego outfitu.

gattaofficial
@Gattaofficial

Plażowy set wcale nie musi bazować tylko na kostiumie kąpielowym. A więc…

Na jakie dodatki postawić w tym sezonie, by urozmaicić letnie stylizacje?

Plażowe dodatki łączą w sobie dwie cechy. Po pierwsze, są elementami garderoby, które uzupełnią pozornie proste, plażowe stylizacje i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Po drugie, stanowią ochronę przed nadmierną ekspozycją na słońce. Nie zwlekaj i już dziś uzupełnij swoją garderobę o stylowe akcesoria.

Chusty i kapelusze!

Kapelusz z szerokim rondem, a może daszek? Obie propozycje to strzał w dziesiątkę! Wybierając tego rodzaju letni dodatek warto zwrócić uwagę na rodzaj surowca, z którego jest wykonany. Modele ze słomy papierowej są lekkie i przewiewne, dzięki czemu idealnie sprawdzą się podczas upalnych dni. Daszek oraz kapelusz to uniwersalna propozycja. Spakuj taki dodatek do swojej torby i korzystaj ze słonecznej pogody bez obaw!

Na jakie dodatki postawić w tym sezonie, by urozmaicić letnie stylizacje.
Na jakie dodatki postawić w tym sezonie, by urozmaicić letnie stylizacje? Zainspiruj się!

Pareo

Pareo to doskonała opcja, gdy nie masz ochoty mocno eksponować sylwetki lub po prostu chcesz dodać modowego charakteru swojej stylizacji. Dostępne są modele w formie sukienki wkładane przez głowę lub wiązane w talii, a także krojem przypominające spódniczkę.

Jak urozmaicić plażowe stylizacje? Zainspiruj się!
Jak urozmaicić plażowe stylizacje? Zainspiruj się!

Wzory i kolory

Każda z tych propozycji brzmi świetnie! Neutralne kolory oraz uniwersalne wzory oferowanych przez Gatta modeli pareo pozwolą dobrać je do każdego odcienia kostiumu kąpielowego oraz figury.