Jaki jest twój dom marzeń? Te projekty zaskakują!

Choć prawdziwy dom dla wielu z nas stanowi rodzina, wciąż pogrążamy się w marzeniach o wymarzonym miejscu do mieszkania. Które z nich zapadło ci w pamięć?

foto. instagram.com/houses

Dziecięce marzenia o willi z basenem powoli zaczynają być rzeczywistością coraz większej liczby społeczeństwa. Architekci i projektanci wnętrz wychodzą naprzeciw nowinkom technologicznym. Najnowsze projekty udowadniają, że współczesne budownictwo nie zna granic – wyznaczają je tylko środki finansowe. Domy na wodzie, szklane ściany i ogród w salonie to tylko kilka z zaskakujących propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi pomysłami, jakie znaleźliśmy.

W kontakcie z naturą

Klasyczne domki letniskowe powoli przechodzą do lamusa. Liczy się komfort i nonszalancja. Stąd pomysł na przeszklone ściany, które zapewnią widok na naturę. Czy aby na pewno takie rozwiązanie jest równe spędzaniu czasu na świeżym powietrzu?

Foto. instagram,.com/houses
foto. instagram.com/houses

Zdecydowanie wolimy wersję na zewnątrz.

foto.instagram.com/interior.houses

Minimalizm i piękno

Nowoczesne projekty stawiają na minimalizm. Coraz częściej możemy podziwiać mieszkania, które nie są przepełnione ani sprzętem AGD ani dekoracjami. Jeśli do tego budynek znajduje się w pięknym miejscu – nic więcej nie potrzeba.

foto. instagram.com/houses

 

Spływ kajakowy w domu? Żaden problem!

Basen znajdujący się przy domu nie dziwi już chyba nikogo. Aktualny trend to możliwość pływania w domu! Szczęśliwcy mogą nie tylko pływać, lecz także sterować łódką lub… surfować!

foto. instagram.com/houses

https://www.instagram.com/p/BimtBJinQ6X/?taken-by=houses

Ciekawą propozycją są także domy w otoczeniu wody.

foto. instagram.com/houses

Romantyzm czy przepych?

Pomimo coraz częstszych zwrotów ku prostemu życiu, polegającym na podróżowaniu i stałym przemieszczaniu się, bogata część ludzi nadal stawia na klasyczne rezydencje w iście królewskim stylu. O ile wygląd pałacu jest imponujący, o tyle osoby sprzątające w nim mają nie lada wyzwanie.

foto. instagram.com/houses
foto. instagram.com/houses

Jaki jest twój wymarzony dom – luksusowy pałac, chatka w lesie czy może nowoczesne mieszkanie?

Marcelina Bednarska