Jaki plecak dla pierwszoklasisty?

Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami. A im bliżej do rozpoczęcia roku szkolnego, tym więcej pytań o akcesoria dla ucznia. Zwłaszcza, gdy dziecko debiutuje w szkole, a my- w charakterze rodzica pierwszoklasisty.

Skip_Hop_plecaki_dzieci_1

Dobry wybór

Wybór plecaka dla pierwszaka to naprawdę ważna rzecz. Źle dobrany, może powodować dyskomfort, przyczyniać się do powstawania wad postawy, może też powodować występowanie mrowień rąk, bólu pleców, a nawet bólu głowy. Na co więc zwracać uwagę, by dokonać dobrego wyboru? Na to, by plecak miał odpowiedni kształt i wielkość. By był dobrze dobrany do wzrostu dziecka i jego postawy. By był lekki, pojemny i praktyczny.

Plecak pierwsza klasa

Wbrew pozorom, wybór plecaka szkolnego nie jest ani prosty, ani oczywisty. Plecak powinien być nie tylko pakowny, ale przede wszystkim w pełni dostosowany do potrzeb kilkulatków. I to zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Dlatego nic nie sprawdza się tak dobrze jak Plecaki Forget Me Not Skip Hop. To niecodzienne połączenie plecaka i torby śniadaniowej pozwala dziecku czuć się pewnie i szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Dobra organizacja przestrzeni ma ogromne znaczenie dla poczucia pewności i procesu odnajdywania się w nowej rzeczywistości. Ale to nie wszystko. To także odblaskowa przypinka, która dba o bezpieczeństwo malca ze szkoły i do szkoły. Z tym plecakiem pierwszoklasista ma pod ręką wszystko, czego potrzebuje. A dzięki specjalnym, przezroczystym okienkom mama ma podgląd i wie, czy dziecko rzeczywiście spakowało wszystko, co powinno.

Przestrzeń dobrze zaplanowana

Niewiele jest takich plecaków jak Forget Me Not. Obszerne i dobrze zaplanowane wnętrze jest tym, co przekonuje najbardziej. W plecaku znajdują się m.in. specjalne kieszenie na akcesoria szkolne, przegródki na prace plastyczne czy miejsce na książki i zeszyty. Jest też i kieszonka na napoje, termoizolacyjna kieszeń na drugie śniadanie, dzięki czemu kanapka czy przekąska długo zachowuje świeżość.