Torebki w stylu retro

Torebki w stylu retro

Mocne kolory, nowe retrowzory i duży wybór metalowych zdobień – tak w skrócie można opisać nową kolekcję torebek izraelskiej projektantki Rinat Liber, tworzącej pod marką Liberina. Za marką Liberina kryje się Rinat Liber, niezwykle zdolna izraelska projektantka z Tel Avivu, która tworzy piękne skórzane torebki i akcesoria.

Jej projekty inspirowane są nurtem retro, co sprawia, że wyglądają jak niezwykłe pamiątki z poprzedniej epoki, przekazywane z pokolenia na pokolenie po bardzo szykownej babce. Projektantka dba o każdy detal, co nadaje jej wyrobom wyjątkowego charakteru. Rinat lubi zaskakiwać oryginalnymi detalami na zewnątrz i wewnątrz swoich projektów. W tym sezonie Rinat proponuje zupełnie nowy model torebki zdobionej na klapie ciekawymi tkaniami.

Torebki w stylu retro4

Bardzo lubiany i sprawdzony model małej kopertówki dostępny jest w tym sezonie w wielu soczystych barwach – czerwieniach, niebieskim, granatowym, pomarańczowym, intensywnie żółtym.

Nie brakuje też bardziej stonowanych odcieni – różu, morelowego, błękitnego czy miętowego. Doskonałym uzupełnieniem torebki jest metalowy ornament w kształcie lwa, pudla, konia czy owada.

Torebki w stylu retro3

Do wyboru są też baletnice, łabędzie, ale też bardziej klasyczne – tzw. retro zapięcia, np. w kształcie serca. Wszystkie te kopertówki wykonane są ze skóry naturalnej i posiadają długi odpinany łańcuszek z logo Liberiny. Torebki, choć nieduże, pomieszczą wszystko, co potrzeba. Ich modułowa konstrukcja pozwala zmieścić w torebce portfel, komórkę, dokumenty, kosmetyki, klucze itp.

Torebki w stylu retro2

Posiadają też praktyczną kieszeń zamykaną na suwak. Kopertówki wykończone zostały kontrastującą lub uzupełniającą się lamówką. W środku znajdują się ciekawe bawełniane podszewki z różnymi motywami, np. kwiatów czy zwierząt.

Ceny torebek Liberiny, w zależności od modelu, wahają się od 199 do 399 zł.