Jesienne kolekcje sportowych marek

Za oknem robi się coraz chłodniej, a to idealny czas na odświeżenie szafy. Sportowe marki przygotowały jesienne kolekcje zgodne z najnowszymi trendami.

jesienne kolekcje
Jesienne kolekcje sportowych marek

Wygoda i wielofunkcyjność – pod ich znakiem zostały stworzone jesienne kolekcje kultowych marek FILA i Kappa. Intensywne kolory połączono z komfortem noszenia i ciepłymi materiałami. To wpisuje się w aktualne, najmodniejsze trendy. Dziś dresy traktowane są jak najlepszy uniform, w którym równie dobrze można pokazać się przy bardziej wyjściowych okazjach. Aby stworzyć wyjątkową stylizację zestawmy oversizową bluz i spodnie dresowe z rzucającą się w oczy biżuterią lub postawmy na żywe kolory sportowej odzieży. Dzięki modzie na komfort, w każdej chwili można czuć się swobodnie, jednocześnie dobrze wyglądając.

Jesienne kolekcje: FILA Iconic

W tym roku marka świętuje 110. rocznicę powstania. By pokazać bogate dziedzictwo w najnowszej kolekcji nawiązuje do kluczowych, wykorzystywanych od zawsze wzorów, dzięki którym zdobyła pozycję na rynku. FILA kontynuuje pracę z archiwalnymi sylwetkami i prezentuje bogate włoskie dziedzictwo. W kolekcji wyróżniają się klasyczna kolorystyka – czerwień, błękit i biel, luźny krój oraz sportowa przeszłość.

jesienne kolekcje
Nowe kolekcje sportowych marek

Kolekcja dzieli się na dwa bloki: znane, wykorzystywane od dawna kolory oraz czernie i biele. AW22 to także ocieplane długie oraz krótkie kurtki z logo na plecach.

jesienne kolekcje
Jesienne kolekcje sportowych marek

Nowe kolekcje: Kappa

Marka oferuje przede wszystkim ciepłe bluzy oraz dresowe komplety w intensywnych kolorach czerwieni, zieleni oraz żółci. W kolekcji występują również charakterystyczne dla marki lampasy z logo.

Nowe kolekcje sportowych marek

Kampania była inspirowana połączeniem lat 90. ze współczesnością. W kolekcji nie zabrakło również kultowych i modnych od kilku sezonów butów w odcieniach czerni i szarości, pasujących do każdej stylizacji.