Już mi niosą suknię z welonem

Klasyczny kok czy może burza loków? Włosy wyprostowane czy awangardowo przyozdobione? Na to, jak i na wiele innych pytań musi sobie odpowiedzieć każda panna młoda przed wypowiedzeniem przysłowiowego „tak”.

W tym sezonie Farouk Systems prezentuje upięcia kobiece i delikatne. Fryzura ma podkreślać delikatną urodę kobiety i subtelne rysy twarzy. Ponownie do łask powracają loki. Szczególnie polecane przy delikatnej i prostej sukni ślubnej nadają całej stylizacji dodatkowego charakteru. Dla tego typu włosów ważne jest, aby zapewnić im dodatkową opiekę utrwalającą lok. CHI Curl Preserve zostało stworzone z myślą o kobietach, którym niesforne loki sprawiają trudności w ułożeniu. Dzięki temu kobiety mogą same o nie zadbać bez konieczności wizyty u fryzjera.Dla podkreślenia smukłości szyi najlepszy będzie klasyczny kok, dzięki któremu sylwetka nabierze dodatkowego wdzięku. Kok jest idealny dla włosów długich, półdługich prostych i kręconych, idealny na tę wyjątkową uroczystość. Dla utrwalenia upięcia wskazane będzie użycie lakieru CHI Helmet Head. To bardzo silny, a przede wszystkich szybkoschnący preparat, który nie tylko nadaje włosom zdrowy wygląd, ale również zwiększa ich objętość. Dla uzyskania efektu „glam” konieczne jest zastosowanie CHI Shine Infusion. To pierwszy nabłyszczacz z odżywką (2in1) w sprayu, który można dodatkowo aktywować ciepłem dla uzyskania dodatkowego blasku. Naprawia zniszczone końcówki włosów i eliminuje ich matowość nie powodując ich obciążenia.

Włosy mogą również pozostać rozpuszczone lub delikatnie upięte za pomocą wsuwek. Jeśli chodzi o włosy krótkie, w tym roku stawiamy na upięcia proste. Niezależnie od tego czy są to włosy proste czy kręcone, z grzywką lub bez, stylizacja powinna być uniwersalna, niewymagająca długiego okresu stylizacji. Fryzurę możemy utrwalić za pomocą glinki CHI Molding Clay lub żelu CHI Infra Gel w zależności od doboru stylizacji.

Ślub to jedno z najważniejszych dni w życiu kobiety. Wszystko musi być idealnie dopasowane począwszy od doboru kościoła, kwiatów po wygląd samej panny młodej. Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy i zapadł w twojej pamięci na zawsze.