Kim Kardashian została tegoroczną ikoną mody. Podziękowała… byłemu partnerowi

Celebrytka została wyróżniona w plebiscycie People's Choice Awards. Odbierając nagrodę, wskazała Ye (Kanyego) Westa jako osobę, która wprowadziła ją w świat mody. Czy te ciepłe słowa są zwiastunem wskrzeszenia uczucia pary?

People's Choice Awards
Kim Kardashian została tegoroczną ikoną mody. Podziękowała… byłemu partnerowi. Foto Instagram @kimkardashian

O 41-letniej gwieździe zawsze mówiło się wiele, ale w tym roku po prostu nie schodziła z pierwszych stron tabloidów. Działo się tak nie tylko za sprawą jej życia osobistego (w lutym świat obiegły zdjęcia jej pozwu rozwodowego), lecz także w kontekście kariery Kardashianki. W kwietniu celebrytka zadebiutowała na liście miliarderów Forbesa, ponadto gdzie się nie pojawiała, tam szokowała stylizacjami. Te starania zostały dostrzeżone, ponieważ Kim została właśnie uhonorowana tytułem ikony mody 2021 roku plebiscytu People’s Choice Awards. Podczas odbierania statuetki gwiazda wygłosiła podziękowania, które skierowane były do jej eks partnera – Ye Westa.

Od stylistki po ikonę stylu

W swoim przemówieniu Kardashianka przypomniała wszystkim swoje pierwsze kroki w świecie mody. Zaznaczyła, że początkowo niewiele osób chciało z nią współpracować. Zanim została sławna, stylizowała Paris Hilton. Dopiero po pewnym czasie udało jej się osiągnąć prawdziwy sukces.

– Zaczynałam jako stylistka, więc to, że zdobyłam nagrodę dla ikony mody… uszczypnijcie mnie – powiedziała gwiazda podczas gali People’s Choice Awards.

Kim nie zapomniała także o kilku ciepłych słowach w kierunku byłego partnera, z którym, pomimo rozstania, utrzymuje raczej dobre relacje. Przyznała, że to właśnie Kanye wprowadził ją w świat mody. Na Instagramie podziękowała także domowi mody Balenciaga, z którym w ostatnim roku tworzyła najbardziej kultowe stylizacje.

Kim Kardashian – zagmatwane życie prywatne

Celebrytka lubi, gdy jest o niej głośno, nie tylko za sprawą osiągnięć modowych. Od kiedy rozstała się z Ye Westem, media snuły wiele spekulacji na temat jej kolejnego związku. Ostatnio ogłoszono, że Kardashianka spotyka się z Petem Davidsonem. To komik i były chłopak Ariany Grande. Wielu fanów Kim wciąż jednak uparcie twierdzi, że zachowanie gwiazdy jest tylko grą, a sama modelka w końcu wróci do Kanyego.

People’s Choice Awards 2021

Poza Kim Kardashian, która zdobyła nagrodę ikony stylu, wyróżnione podczas gali zostały także gwiazdy filmu takie jak Dwayne Johnson (potrójnie), Scarlett Johansson czy Kevin Hart. Statuetkę otrzymała również cała rodzina Kardashianów za reality-show dotyczące ich familii. Muzyczny sukces w plebiscycie odnieśli z kolei m.in. Lil Nas X, Adele, BTS czy Olivia Rodrigo.