Kolorowe kreacje królowej Elżbiety II

Kolorowe kreacje królowej Elżbiety II zna już cały świat. Monarchini nie boi sie bardzo odważnych kolorów. Dzięki temu jest zawsze w centrum uwagi.

Niebieska stylizacja królowej Elżbiety II
Królowa Elżbieta II w niebieskiej stylizacji. Foto @ theroyalfamily Instagram

Kolorowe kreacje królowej Elżbiety II zyskują na popularności. Jest to najdłużej panująca monarchini Wielkiej Brytanii. Ma zaledwie 163 cm wzrostu. By wyróżniała się na tle pozostałych ludzi – wyższych od niej – styliści stawiają na kolor.

Zainspiruj się brytyjską królową

Królową Elżbietę II bardzo rzadko można znaleźć na zdjęciach w szarościach czy beżach. Przeważająca część stylizacji wyróżnia się odważnymi barwami. Często również jej nakrycia głowy są bardzo wyraziste. Mimo bardzo wielu kolorów, jej kreacje charakteryzuje klasa i elegancja.

Wiosna to czas, gdy wszystko zaczyna żyć. W tym czasie również w swoich kreacjach warto postawić na kolor. Może warto spróbować ponadczasowych pasteli lub odważnych barw jak królowa Elżbieta II?

Propozycje kreacji królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II jest osobą publiczną. Lubi wyróżniać się na tle pozostałych gości. Jej niski wzrost niestety to utrudnia. Monarchini bardzo często wybiera w stylizacjach róże i fiolety, odcienie niebieskiego czy zielonego. Jej stylizacje dopełniane są delikatną biżuterią. Najczęściej bardzo klasyczną jak perły.

Często styliści decydują się również  na bardzo odważne zdaniem wielu kobiet barwy. Monarchini chętnie zakłada odcienie żółci i pomarańczy. Często jest w nie ubrana od stóp do głów. Nie każdy wygląda w nich dobrze. Na pewno jednak sprawiają, że stylizacja przykuwa uwagę. Kolorowe kreacje królowej Elżbiety II mogą zainspirować wiele kobiet. Może warto zmienić smutne kolory na odważne barwy?

Kreacje królowej Elżbiety II - odcienie różu i fioletu
Dwukolorowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Pomarańczowa stylizacja
Pomarańczowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Fioletowa stylizacja
Fioletowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Żółta stylizacja
Żółta kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Kreacje królowej Elżbiety II - odcienie niebieskiego
Wyrazista kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.

Ponadczasowe pastele

Królowa Elżbieta II w swoich kreacjach często stawia na pastele. Styliści najczęściej dopasowują nakrycie głowy monarchini w tym samym kolorze. Jest ono ozdobione kwiatami, wstążkami czy piórami. Nie tylko dodają one klasy, ale także dopełniają stylizację. Ich funkcją podobnie jak koloru jest również zwracanie większej uwagi na królową. Wysokie kapelusze i buty na obcasie dodają też kilka centymetrów.

Kreacje królowej Elżbiety II - pastele
Pastelowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Kreacje królowej Elżbiety II - pastele
Jasno różowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.
Kreacje królowej Elżbiety II - pastele
Pastelowa kreacja królowej Elżbiety II. Foto @theroyalfamily Instagram.