Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY Regenerist

kompleks lagodzacy olayNowy OLAY Regenerist Kompleks Łagodzący Zmarszczki to innowacyjny kosmetyk, którego technologia bazuje na odkryciach w dziedzinie optyki.

Zawarte w nim optyczne cząsteczki mikrowypełniaczy rozpraszają padające na skórę światło, przynosząc natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek, a intensywnie nawilżające składniki zapewniają długotrwałe korzyści przeciwzmarszczkowe.

Kompleks Łagodzący Zmarszczki wygładza powierzchnię skóry, redukuje widoczność zmarszczek i linii mimicznych w zaledwie 10 minut, by skóra wyglądała młodziej.

Nowy OLAY Regenerist Kompleks Łagodzący Zmarszczki to innowacyjny kosmetyk, którego technologia bazuje na odkryciach w dziedzinie optyki. Zawarte w nim optyczne cząsteczki mikrowypełniaczy rozpraszają padające na skórę światło, przynosząc natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek, a intensywnie nawilżające składniki zapewniają długotrwałe korzyści przeciwzmarszczkowe. Kompleks Łagodzący Zmarszczki wygładza powierzchnię skóry, redukuje widoczność zmarszczek i linii mimicznych w zaledwie 10 minut, by skóra wyglądała młodziej.

W pogoni za ideałem
Kobiety od najdawniejszych czasów poszukiwały sposobów, by zatrzymać młodość i piękny wygląd jak najdłużej. Chociaż przez wieki ideał piękna ulegał licznym przeobrażeniom i nierzadko przechodził ze skrajności w skrajność, najczęściej opierał się na kulcie młodości. Bez względu na to, czy zachwycały nieco pełniejsze ciała, czy też szczupłe sylwetki, zawsze podziw wzbudzały kobiety o gładkiej skórze, która promieniała energią. Podobnie jest obecnie. Na szczęście do dyspozycji mamy coraz bardziej zaawansowane metody maskowania i usuwania odbijających się na naszej twarzy znamion przemijającego czasu.

Przełomowa technologia odbijania światła
Z biegiem lat na twarzy coraz wyraźniej malują się zmarszczki i linie mimiczne wokół oczu i ust. Podczas wyrażania emocji na skórze pojawiają się załamania, które w przyszłości przekształcą się w trwałe zmarszczki. Jeżeli skóra jest dodatkowo sucha, proces ten może przebiegać nawet dwukrotnie szybciej. Naukowcy OLAY dowiedli, że właściwości rozpraszania światła na młodej skórze są inne od tych na skórze dojrzałej. Młoda skóra odbija światło równomiernie, dzięki czemu wygląda gładko i promiennie. Z wiekiem skóra staje się coraz bardziej nierówna, a załamujące się w jej zagłębieniach światło uwydatnia zmarszczki.

Proces widzenia polega na przetwarzaniu światła odbijanego od przedmiotów i substancji w otaczającym nas środowisku. Nasze oczy skupione są na krawędziach znaków (liter, cyfr), co umożliwia błyskawiczne odczytywanie wyrazów i rozpoznawanie ciągów liczbowych.

W związku z tym, ludzki wzrok obrysowuje kontury każdej plamki na twarzy i niedoskonałości skórnej w dwojaki sposób:

– śledzi kontrast faktury (różnica w wielkości cienia powstałego pomiędzy zmarszczkami i innymi nierównościami)
– śledzi kontrast odcieni (różnica w kolorach i zakresach znamion takich jak np. plamy barwnikowe).

Zrozumienie tych różnic pozwoliło naukowcom OLAY zrewolucjonizować technologie przeciwstarzeniowe i rozpocząć nowatorską walkę ze zmarszczkami, której efekty możemy podziwiać już kilka minut po nałożeniu kosmetyku.

OLAY Regenerist Kompleks Łagodzący Zmarszczki
Natychmiastowy efekt – optyczne odmłodzenie skóry zaledwie w 10 minut

Naukowcy OLAY opracowali przełomowy kosmetyk przeciwzmarszczkowy, w którym zastosowanie znalazł optyczny system mikrowypełniaczy. Obecność silikonowych elastomerów (udoskonalona generacja silikonów) w połączeniu z czterema optycznymi cząsteczkami mikro-wypełniającymi, o różnych rozmiarach i barwie, daje możliwość wypełnienia linii mimicznych i zmarszczek bez „efektu maski”. Mikroskopijne cząsteczki wyrównują nierówności i zagłębienia skórne, dzięki czemu stają się one mniej widoczne już po pierwszej aplikacji. W efekcie skóra natychmiast zostaje optycznie odmłodzona i wygładzona.

Światło dociera jednak nie tylko do powierzchni naskórka, ale przenika także przez skórę, odbijając się od jej głębszych warstw. Uzyskanie młodzieńczego blasku skóry wymaga więc wielokierunkowego i kompleksowego działania, zarówno na warstwę rogową naskórka, zwaną transparentnym „oknem skóry”, jak i melaninę – brązowy barwnik skóry oraz znajdujący się w skórze właściwej kolagen.

Długofalowe rezultaty działania kosmetyku
OLAY Regenerist Kompleks Łagodzący Zmarszczki zawiera substancje wnikające głębiej w strukturę naskórka w celu uzyskania trwałej redukcji widoczności zmarszczek i poprawy wyglądu skóry. Takie działanie posiada aktywny składnik pochodzenia naturalnego – biopeptyd Peptamine Y6. Połączenie Peptamine Y6 ze składnikami nawilżającymi oraz systemem amino-peptydowym odnawia zewnętrzną warstwę skóry komórka po komórce, pomaga w krótkim czasie zregenerować jej wygląd i wzmacnia jej barierę nawilżającą. Ta wyjątkowo bogata formuła poprawia ujędrnienie skóry, uelastycznia ją, wzmacnia i uodparnia na utrwalanie się linii mimicznych. Długotrwale nawilża komórki skóry, dzięki czemu cera staje się gładsza. Obecność niacynamidu dodatkowo pomaga rozjaśnić zaczerwienienia i brunatne przebarwienia, aby odmłodzić wygląd skóry.

Działanie nowego Kompleksu Łagodzącego Zmarszczki OLAY potwierdza światowej sławy ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy Anastasia Achilleos: Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY Regenerist to prawdziwy przełom w pielęgnacji, który zapewnia natychmiastowy efekt i jednoczenie przynosi długoterminowe korzyści. Połączenie rozpraszających światło mikrowypełniaczy i silnie nawilżającej formuły penta-peptydowej jest genialne! Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii przeciwzmarszczkowej kobiety mogą wyrażać swoje emocje, bez obawy o przyszłe zmarszczki i linie mimiczne.

Formuła OLAY Regenerist Kompleks Łagodzący Zmarszczki zawiera:
Optyczny system mikrowypełniaczy – wypełniają zagłębienia linii mimicznych i zmarszczek, dzięki czemu odbijające się światło nie tworzy cieni, a skóra wygląda gładko i młodo.

Peptamide Y6 – biopeptyd działa przeciwzmarszczkowo i zapobiega procesom starzenia.
Niacynamid (wit. B3) – wzmacnia funkcje ochronne skóry, pomaga redukować widoczność drobnych linii mimicznych i zmarszczek, rozjaśnia zaczerwienienia i plamy.
Prowitamina B5, Witamina E – pomaga wzmacniać i chronić warstwę rogową naskórka.
Peptydy (pentapeptyd PAL-KTTKS + Karnozyna) – pomagają stymulować naturalne mechanizmy naprawcze skóry i chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
W połączeniu z witaminami (B3, B5, E) tworzą kompleks amino-peptydowy OLAY.
Kompleks nawilżający – dogłębnie nawilża i wygładza skórę.

Sugerowana cena detaliczna: 89,99 PLN
OLAY – najcenniejsza marka kosmetyczna