Konkurs na 8 marca. Spraw sobie prezent!

Hej Dziewczyny! Jak dobrze wiemy, niedługo nadejdzie nasze ukochane święto – Dzień Kobiet! Jako że warto podkreślać, jak wielu rzeczy możemy być dumnymi, przygotowałyśmy dla Was specjalny konkurs!

Dziewczyny, niedługo Dzień Kobiet! Nasze ulubione święto. Z tego względu przygotowałyśmy dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest mix kosmetyków kolorowych ze zdjęcia. Konkurs odbywa się równolegle na naszych funpage’ach w social mediach: Facebook – @Obcasy.pl oraz Instagram – @Obcasy.pl .Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie udzielcie w komentarzu, pod dedykowanym na tablicy postem, odpowiedzi na pytanie” „Co najbardziej lubisz w byciu kobietą?”
Na odpowiedzi czekamy od dzisiaj do do 5 marca godz. 23:59. Laureatkę nagrody podamy w naszych relacjach na funpage Facebook oraz Instagram w dniu 6-go marca 2024 r. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej OBCASY.PL . Wygra najbardziej kreatywny naszym zdaniem komentarz. Konkurs kierowany jest do osób, które są regularnymi obserwatorkami naszego profilu. Czyli były nimi zanim ten post pojawił się na tablicy.