Zabłyśnij akcesoriami w Halloween

Halloween jest jedynym dniem w roku, w którym swobodnie można ujawnić swoje mroczne alter ego. Duchy, wampiry, wiedźmy i czarownice, kościotrupy czy popularne w ostatnich latach zombi to najbardziej rozpoznawalne symbole tej maskarady. Jednak z roku na rok przybywa różnorodnych pomysłów na przebranie, zwłaszcza wśród gwiazd.

page
Zabłyśnij akcesoriami w Halloween

Każdego roku w 31 dzień października przypada Halloween, czyli jedyny moment w roku, kiedy wszyscy mają dyspensę na strasznie otoczenia. Tradycja ta wywodzi się z krajów anglojęzycznych, a jej najbardziej znanym symbolem jest dynia z wyciętymi oczami i zębami. Zabawa w dużym uproszczeniu polega na przebieraniu się w przerażające stroje i zabawie na specjalnie zorganizowanej imprezie. W Polsce to święto pojawiło się w latach dziewięćdziesiątych i obecnie cieszy się dużą popularnością.

Chyba najbardziej pomysłową spośród wszystkich celebrytów jest niemiecka super modelka Heidi Klum, która co roku zaskakuje swoich fanów i znajomych wymyślnymi strojami. Najsławniejsze z jej kreacji to: stara babcia, kobieta kot czy gorylica.