Konkurs z książką Pauliny Świst!

Paulina Świst to przodująca autorka kryminałów. Jej książka "Prokurator" jest bestsellerem. Już teraz możesz wygrać drugą część! Konkurs rozpoczyna się dnia 10.01.2018 r. o godzinie 14:00 i trwa do 17.01.2018 r. do godziny 23:59.

Konkurs z książką Pauliny Świst!

Aby wygrać odpowiedz na pytanie:

Dlaczego chciałabyś przeczytać nową książkę
Pauliny Świst „Komisarz”?

Wybierzemy najciekawsze propozycje i nagrodzimy książką.
Do zgarnięcia aż 5 egzemplarzy!

 

UWAGA WYNIKI!

1.

2.

3.

4.

5.

Regulamin >>tutaj<<

 • Alicja Mrozowska

  Miałam przyjemność zapoznać się z kryminałem „Prokurator” i
  bardzo dobrze wspominam chwile z tą książką. Opis „Komisarza” zaintrygował mnie
  równie mocno jak poprzednia przeczytana przeze mnie książka Pauliny Świst. Lubię
  takie zawikłane historie, bo nigdy nie wiem czego spodziewać się po autorce i
  którą ścieżką postanowi pójść bohater powieści. Poza tym połączenie scen kryminalnych,
  erotycznych i ciętego języka dodaje pikanterii – czyli jest to książka idealna
  na zimowe wieczory.

 • Dominika Jastrzębska

  Jednym z moich noworocznych postanowień jest czytanie powieści polskich autorów,bo zazwyczaj sięgam po literaturę obcojęzyczną. Stwierdziłam,że skoro tyle osób zachwyca się Remigiuszem Mrozem, Katarzyną Puzyńską czy właśnie Pauliną Świst to chyba warto wyrobić sobie o nich własne zdanie. Poza tym o książce „Komisarz” słyszałam ostatnio same pozytywne opinie i gdyby udało mi się ją zdobyć z pewnością byłaby to świetna mobilizacja aby sięgnąć po pierwszą powieść autorki, czyli „Prokuratora”. Z wielką przyjemnością czytam thrillery których fabuła skupia się nie tylko na wykryciu sparawcy zbrodni ale również przedstawia losy głównych bohaterów których połączył ognisty romans…. Myślę,że to dla mnie idealna rozrywka,zwłaszcza,że dawno nie czytałam tego gatunku, choć należy do moich ulubionych. Chyba czas zastąpić kryminały skandynawskie naszymi rodzimymi, z pewnością równie bardzo ciekawymi i wciągającymi.

 • Agata Kaźmierczak

  Dlaczego chcę przeczytać tę książkę? Na początku moją uwagę zwróciła okładka, nawet nie wiem czemu, po prostu mi się spodobała. Kiedy zobaczyłam, że to kryminał, to stwierdziłam, że naprawdę muszę ją przeczytać ☺

 • Aleksandra

  Szast prast, ŚWIST, gwizd,
  PROKURATOR już zaliczony,
  czas zaliczyć KOMISARZA by umilił nudne życie żony 😉

 • El

  K-omisarza chcę przeczytać, bo ten tytuł zaciekawia.
  O-stra jazda, akcja, język, to Pauliny Świst przecież majstersztyk!
  M-nie charakteryzuje tylko skłonność do częstochowskich rymów,
  I cóż poradzić, tak bywa, gdy pochodzi się z Miasta Pielgrzymów.
  S-ama chętnie bym powieści pisała,
  A tymczasem Małolata już drugą książkę wydała!
  R-ozrywkę mi sprawi naprawdę niebywałą,
  Z-apoznanie się z tą polecaną, kryminalną, fabułą!

 • kasia1k

  Lubię książki z pieprzykiem…

 • Iwona Jasiewicz

  Nie ma to jak literatura rodzima,
  zwłaszcza teraz, gdy czytaniu sprzyja chłodna zima.
  A ja najchętniej po kryminały mocne właśnie sięgam,
  w mrocznym świecie zanurzyć zmysły wcale się nie lękam!
  I choć od książek ma półka się ugina,
  znów czegoś do czytania brakować mi zaczyna!
  „Prokurator” na pewno wypełniłby tę dziurę,
  wolałabym go dostać niż romansów furę!
  Na półce dumnie stanąłby obok „Komisarza” –
  Taki zestaw to gratka, nieczęsto się zdarza!
  O „Prokuratorze” wiec marzę oraz śnię nocami,
  „Komisarz” sam zostać nie może, no przyznajcie sami!

 • Maria Krzykowska

  Paulina ŚWIST to super pisarka,
  która czytelnikowi zapewnia lekturę do ranka.
  Chciałabym przeczytać powieść kryminalną „Komisarz”,
  aby się przekonać, że jest jak „Prokurator” wyśmienita!

  Powieść „Komisarz” mnie bardzo frapuje
  i moje zainteresowanie ogromnie buduje.
  Aby na każdą chwilę mojej samotności
  została przyjaciółką w zimowe wieczory.

 • Anna Pela

  Nie lubię nudy, nie lubię kiedy nic się nie dzieje, nie lubię monotonii, nie lubię ciągnących się nieskończoność grzecznych historyjek. A tutaj już na okładce prezentuje się: „Ostry seks”, „Ostry język” i „Ostra jazda” – od razu widać, że będzie się działo 🙂 Lubię to 🙂 Książkę zapewne przeczytam jednym tchem, ino Świst 🙂 Dzięki Paulina Świst.

 • Mateusz Wąsik

  Chcę, żeby odpowiedź była choć trochę kreatyna, więc nie powiem, że chcę, bo mam ochotę ją przeczytać (choć nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo pragnę to napisać). Odpowiedź: „Bo tak!” także nie wywołałaby zamierzonego poruszenia, więc i z niej będę musiał zrezygnować. Z wielki bólem serca informuję, że nie pragnę tej książki, by dokończyć kompletowanie mojej prywatnej biblioteczki (choć jest już sporych rozmiarów, jej wielkość mnie nie zadowala), mimo, iż z pewnością powiększyłaby moje drogocenne zbiory o pozycję o nieodpartej wartości. Nie chcę tej książki ofiarować też nikomu w prezencie (z prostego powodu – nie znam nikogo, kto lubiłby czytać tak bardzo jak ja). Dajcie mi ją! Chcę, by na mojej twarzy znowu zagościł szeroki uśmiech. Mała rzecz a cieszy. Tak po prostu..

 • Mateusz Wąsik

  Kocham książki nad życie, pozwalają mi poznać zupełnie inny świat i uciec od rzeczywistości. Dzięki książką wiem, że istnieje coś więcej niż zwykła szara codzienność. Nie uciekam w nią, a przeżywając każdą książkę chcę żyć pełnią życia, tak jak bohaterowie. Jeśli istnieje tylko taka możliwość staram się zbierać/kupować książki dla siebie, ponieważ szanuje je i traktuje jak cząstkę siebie, często do każdej wracając i przypominając sobie zawarte w nich prawdy i wartości.

 • Rex Sc

  To narzeczona jest molem książkowym, ale tak zaintrygowała mnie okładka „Prokurator” którą przyniosła z biblioteki, że sam po opisie na okładce postanowiłem w jesienny wieczór przekonać się ile prawdy jest w tej „eksplozji gwiazdy” na polskim rynku?
  Mogę stwierdzić, że charakterki głównych bohaterów Kingi oraz prokuratora Zimnickiego wybuchowe i złośliwe sprawiają, że trudno się oderwać od książki nie wybuchać śmiechem czytając.
  Ciekaw jestem czy kolejna książka tej autorki jest równie dobra jak poprzednia, a do tego jeszcze zapunktowałbym w oczach narzeczonej gdybym nam do domowej biblioteczki wygrał „Komisarza”.

 • Monika Chyczewska

  tak na ferie…

 • Kazimiera Rosińska

  Kryminał to, taki policzek bity z zaskoczenia w postaci zbrodni. Ma poruszać do żywego. Później napięcie tylko rośnie. Tego spodziewam się po książce Pauliny Świst. Chętnie wstąpię do świata przesiąkniętego zbrodnią i erotyką, przeżyję chwile grozy. Mam nadzieję, że z wypiekami na policzkach zatrzasnę książkę po przeczytaniu ostatniej strony.

 • Bożena Osowiecka

  Wisława Szymborska powiedziała przed laty: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” Ja również tak uważam, bo książki mnie odprężają, wprowadzają w zupełnie nowy świat. I chociaż przeżywam bardzo losy bohaterów, to świat fikcji nie miesza mi się ze światem realnym..
  Wiele słyszałam już o „Komisarzu” i chciałabym poczuć ten dreszczyk emocji, który zawsze towarzyszy przy tego typu lekturach. Dreszczyk, dla którego warto wcześnie wskoczyć w szlafrok i rozsiąść się w starym fotelu!

 • Karolina J

  Postacie „Prokuratora” wracają! I ja mam znowu ochotę na osobiste spotkanie z nimi i gwarancję relaksu, szczyptę rozgrzania ciała i umysłu oraz dobrej zabawy. Różnie są opinie o książkach Pauliny Świst. Jednym się podoba, innym nie, ale nikogo nie pozostawia obojętnym i to chyba jest najważniejsze. Mnie podobała się pierwsza część, przeczytana w jeden grudniowy wieczór. Za szybko się skończyła, przez co czułam niedosyt. Mam nadzieję, że to, co przypadło mi do gustu w „Prokuratorze”, czyli szybka akcja, dobre dialogi, odpowiednia dawka humoru i wyraziści bohaterowie otoczeni woalką erotyzmu będzie też w „Komisarzu”, dlatego chciałabym ją przeczytać.

 • Justyna Jurkiewicz

  Lubię książki, które poruszają i zaskakują, wciągają i pochłaniają aż do ostatniej kartki. Dlatego właśnie cenię dobre kryminały, które nie są przewidywalne, budują napięcie i potrafią zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach. Kryminały potrafią sprawić, że wydaje ci się, że już wszystko wiesz, a wtedy jeden nagły zwrot akcji i znów nie wiesz nic. „Komisarz” to książka, która intryguje samą okładką, a jeżeli sama okładka jest „ostra”, to mogę sobie tylko wyobrazić, w jaki ostry świat chce wciągnąć nas Paulina Świst. Bardzo chciałabym się przekonać czy ta książka jest w stanie rozgrzać w nawet najmroźniejszy, zimowy wieczór.

 • Gosiaczek

  Bo książki czytać uwielbiam, a tej nie miałam jeszcze okazji i z ogromną przyjemnością bym nadrobiła te zaległości!
  W szczególności biorąc pod uwagę wszystkie opinie jakie słyszałam o książce. Myślę, że to pozycja, którą muszę przeczytać obowiązkowo 🙂

 • Jola Prusakowska

  Kryminały tej autorki to „Ostra jazda bez trzymanki”Jej poprzednia książka „Prokurator” długo pozostawiała w mojej psychice swój ślad.Kryminał „najlepszej wody”Ciekawa jestem czy „Komisarz” jest tak samo dobry,a może lepszy niż jego porzedniczka.Chciałabym to sprawdzić .

 • Dorota Witkowska

  Uwielbiam kryminały, całą serie Jo Nesbo o przygodach Harrego Hole czytałam z wypiekami na twarzy:) nie tylko wątek kryminalny był bardzo ciekawy, ale również myśli, czyny i przygody (m.in. z kobietami) głównego bohatera. Polskich kryminałów nie znam i nie czytałam jeszcze, więc może Komisarz jak Harry Hole okaże się gościem wartym poznania i przeżycia z nim „czegoś” co wywoła szybsze bicie serca:)

 • Aleksandra Szymczyk

  Od tego roku zapragnęłam jak najlepiej wykorzystywać swój wolny czas, … czyli jeszcze więcej czytać i jednocześnie, na bieżąco zapoznawać się z nowościami wydawniczymi. Każda nowa pozycja w mojej biblioteczce jest na wagę złota 🙂

 • Anna Zioberczyk

  Ciekawym doświadczeniem czytelniczym byłoby przeczytanie kryminału, którego autorką jest kobieta, której język uważany bywa za bardzo wulgarny i prostacki. Intrygują mnie skrajne recenzje tej pozycji, z których część wychwala autorkę, a część miesza ją z błotem. Chciałabym przekonać się na własnej skórze jaka jest prawda.

 • Boguś Jankowski

  Ja czytam wszystko co kryminalne a „Komisarz” Pauliny Świst stanął mi teraz na drodze więc nie chcę ale muszę cytując klasyka. A tak na serio to literatura kryminalna jest moim światem. Spokojnie mogę napisać, że kocham czytać książki sensacyjne i kryminały i nie ma w tym
  przesady jak nazwę się kryminałoholikiem ! Uważam, że świat bez książek
  kryminalnych byłby smutny i szary. Lubię kryminały, ten dreszczyk przebiegający
  po plecach na każdej stronie, emocje przy czytaniu zastanawianie się co się
  wydarzy dalej, kto zabił, ukradł i jaki miał motyw 🙂 czy poprawnie zostanie
  wykryte przestępstwo i ta niepewność. Każde kolejne zdanie wciąga coraz
  bardziej i bardziej, aż dochodzi do tego, że nie mogę oderwać się od książki.
  Nie raz zdarzyło mi się, przejechać przystanek tramwajem, bo
  zbyt mocno pogrążyłem się w lekturze. Tak, kryminał to jest mój konik i pasja! Komisarzu czekam na ciebie !

 • Małgorzata Wójcik

  Karta pacjenta:
  Z dniem 17.01.2018 u pacjentki stwierdza się książkoholizm dożywotni. Przytoczona obsesja nie pozwoli jej zasnąć w nocy, skupić się na codziennych czynnościach, spędzić chwili na bezczynnym wpatrywaniu się w sufit czy też przejść obojętnie obok księgarni. Małgorzata W. już na zawsze będzie odczuwała nieodpartą potrzebę ciągłego czytania książek, połączonego z ich notorycznym nabywaniem. Niestety nie sposób określić jakie mogą być tego konsekwencje. Po wielu latach może ona stać się jedną z najmądrzejszych osób na świecie, odnaleźć się w roli pisarki, może jednak zamknąć się na zawsze w bibliotece i całkowicie zapomnieć o otaczającej ją rzeczywistości. Jak do tej pory nie odnaleziono środka, który pozwalałby na wyleczenie pacjentki. Jest jednak sposób na złagodzenie objawów choroby oraz zabezpieczenie domu przed zdemolowaniem, gdy obsesyjna czytelniczka będzie chciała wyszukać kolejne nieprzeczytane okazy. Jedynym skutecznym aczkolwiek trudno dostępnym lekarstwem jest powieść: ,,Komisarz” stworzona przez wybitną specjalistkę, jaką jest Paulina Świst. Książka na wiele godzin przyniesie Małgorzacie ukojenie. Dzięki niej zapomni ona o dręczącym ją problemie, nieustannie będzie się uśmiechała, a dodatkowo przestanie czuć się wyrzutkiem a uświadomi sobie, że należy do grona wybranych (osób kochających książki).
  Niestety organizm chorej uodpornił się na przyjmowany dotychczas antybiotyk o nazwie ,,Prokurator”. Powodem tego jest prawdopodobnie jego zbyt częste ‚spożywanie’.
  Przepisany medykament należy zastosować jak najszybciej, bez wykonywania najmniejszych przerw podczas jego dawkowania. W przypadku gdy zbyt szybko wyczerpią się jego zasoby należy rozpocząć lekturę od początku. Czynność można powtarzać wielokrotnie

  Podpisano:
  Lekarz do zadań niemożliwych
  Profesor Dumbledore

 • Ada Frąckowiak

  Nie tyle ja chciałabym przeczytać tę książkę co mój luby. Jak go poznałam śmiał się, że ze mnie taki mol książkowy, a on woli obejrzeć film, bo czytanie nie dla niego. Zdziwiłam się, gdy ostatnio poprosił mnie, o jakieś książki ale takie bardziej dla mężczyzn, bo dojrzał i chce nadrobić czas, który stracił nie czytając. Myślę, że wspaniale gdyby zaczął przygodę z czytaniem od powieści Pauliny Świst, bo na pewno mu się spodoba! A gdy skończy czytanie? Z chęcią i ja przygarnę tę lekturę. 🙂

 • Anna Jeziorna

  Moją przygodę z literaturą zaczęłam od fantasy, ale to powieści
  detektywistyczne, kryminały, wielowątkowe zawładnęły mną całkowicie. Uwielbiam ten mroczny
  klimat, ciągłe zwroty akcji i glówkowanie nad sposobami rozwiązań. Ponadto niejednokrotnie w książkach tego typu mam do czynienia z
  historiami z życia wzięte i takimi, które mogły zdarzyć się naprawdę.
  Fajnie jest czytać o czymś i dostrzegać podobieństwo z własnym życiem.
  Uwielbiam to! „Prokuratora” pochłonęłam jednym tchem – Kinga mną zawładnęła. Jestem ciekawa co przydarzyło się w kolejnym tomie i czy będę mogła dostrzec różnice nie tylko w wątkach, ale i w stylu pisania p. Pauliny Świst.

 • AnnCza

  https://uploads.disquscdn.com/images/19e735c57ee267827355f141f7d4734da765c0013d5daa281871b960202c3d69.jpg

  Książka „Prokurator” Pauliny Świst była jej debiutem na rynku wydawniczym. Zaintrygowana zapowiedziami tejże książki postanowiłam ją kupić. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tą
  książkę ani też żadnej strony którą przeczytałam. Książka wywołuje wiele dyskusji na tema samej autorki, jedni ją kochają, inni nienawidzą. Ja pokochałam Paulinę Świst. Jej książka wciągnęła mnie od samego początku serwując niezwykłe emocje podczas czytania. Chcę przeżyć to jeszcze raz, wejść do świata zagadek, który w połączeniu z erotyką tworzy wybuchowy duet! Chcę przeczytać „Komisarza”, między innymi też dlatego, że jestem molem książkowym i nie lubię niezakończonych wątków, chcę się dowiedzieć jak potoczą się dalsze losy Kingi i prokuratora Zimnickiego. Poza tym „Komisarz” obok „Prokuratora” idealnie prezentowałby się na moim kryminalnym regale:D

 • Agnieszka Zabielska

  Chciałabym wygrać tę książkę z kilku powodów:

  Po pierwsze wraz z Nowym Rokiem obiecałam sobie, że w 2018 roku przeczytam minimum 52 książki. Taki challenge dla siebie samej. A tu mamy już 17 stycznia, a mi idzie w sumie tak sobie, a to wcale nie z powodu braku chęci czy czasu, a z tak prozaicznej przyczyny jak fakt, że aktualnie wszystkie pozycje w domu mam już wyczytane a nic nowego jakoś nie wpadło mi w oko na tyle, by zachęcić mnie do kupna. Ta książka jednak wydaje się być idealnie tym, czego szukam.

  Po drugie to kryminał, a ja kryminały wręcz pochłaniam, więc jest szansa, że kiedy już siądę do lektury i będzie naprawdę dobra, pochłonę ją niemal jednym tchem i tym sposobem nadrobię trochę czasu w temacie mojego postanowienia (istnieje wówczas szansa, że przeczytam więcej niż jedną książkę w tygodniu :)).

  Po trzecie (i chyba najważniejsze) bardzo zaintrygował mnie dopisek na okładce „Ostry seks, ostry język i ostra jazda” – no brzmi obiecująco. Jeśli chociaż jedna z tych rzeczy zostanie zachowana od początku do końca książki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to kawał naprawdę dobrej literatury, a o to przecież chodzi!

  A poza tym mam już w sobie taką „przypadłość”, że chętnie (o ile mogę) wspieram debiutujących w jakiejkolwiek materii. A jeszcze jeśli jest to kobieta, to już w ogóle fajnie i tym bardziej uważam, że należy się sprawie bliżej przyjrzeć :). W końcu własną płeć wspierać należy tym bardziej 🙂

 • Mariusz

  Od kiedy dorosłem pokochałem kryminały,
  opisywane w nich historie zawsze mnie fascynowały.
  Czytanie ich to jak mych marzeń spełnienie,
  policjanta i detektywa w jedno połączenie.
  Niestety żadnym z nich z zawodu nie zostałem,
  być może okropnych widoków za bardzo się bałem.
  Lubię już od pierwszych stron odczuwać napięcie,
  sprawdzać czy złoczyńca nie czai się gdzieś na zakręcie.
  Moją specjalnością jest zagadek rozwiązywanie,
  ważnych poszlak nieustanne poszukiwanie.
  Drżące ręce i czoło kroplami potu naznaczone,
  oznacza to, że oczekiwania wobec książki zostały spełnione.
  Jestem przekonany, że książka bestsellerem się stanie
  a zawarta w niej historia na długo w mym sercu pozostanie.
  Nie bez powodu z tak wielu księgarni wszystkie egzemplarze zostały wykupione,
  a w internetowej otchłani jej reklamy w najlepszych miejscach zrobione.
  Wierzę, że jako jeden ze szczęśliwców książkę przeczytam
  i jako wybraniec do świata najlepszych polskich kryminałów zawitam 😉

 • Sabina FK

  Dlatego,że jest to kryminał z najwyższej półki!,a ja lubię ten gatunek literacki,po drugie najgłośniejszy debiut na który,każdy mol książkowy ma wielki apetyt :)Po za tym,już sama okładka jest intrygująca i pobudza wyobraźnię,a czym zaskoczyć może mnie Autorka warto się przekonać na własnej skórze i poczuć dreszcz emocji i adrenaliny co jest moim marzeniem 🙂

 • Martyna Hinz

  W tym roku planuję przeczytać minimum 50 książek, bo w poprzednim mimo założeń nie dobrnęłam do zaplanowanej liczby. W tym jestem na dobrej drodze, nie minęły jeszcze trzy tygodnie a ja mam już 3 książki za sobą i mam nadzieję, że nie zabraknie mi zapału, ale też…książek! Jak wiadomo książki to spory wydatek, dlatego bardzo ucieszyłaby mnie taka wygrana. Podobno autorka świetnie zna się na rzeczy, a jej debiut był naprawdę głośny. Jestem ciekawa jej twórczości. Bardzo lubię książki, które są jakieś, w których się dzieje i nie mam ochoty odkładać czytania na później. Nie lubię książek nijakich, nudnych, z oklepaną historią. A tu będzie się działo, najbardziej ciekawi mnie ten ostry język 😉 Wiele już czytałam, czy więc jest szansa, że autorka mnie zaskoczy? Chcę się o tym przekonać.