Konkurs z okazji Dnia Kobiet! Do wygrania niezapomniany pobyt w Manor House Spa!

Do wygania voucher na romantyczny 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Manor House SPA!

konkurs manor house dzien kobiet
Konkurs z okazji Dnia Kobiet! Do wygrania niezapomniany pobyt w Manor House Spa!

Podaruj sobie błogie chwile wytchnienia w jednym z najlepszych holistycznych hoteli SPA w Polsce. To wyjątkowy podarunek z okazji dnia kobiet, idealny dla kobiet i nie tylko. Możesz zabrać ze sobą swoją drugą połowę, ukochaną siostrę czy też najlepszą koleżankę. Czas spędzony w hotelu dla dorosłych, przyjaznym weganom  i alergikom to niezapomniana podróż do prawdziwej enklawy spokoju i nowego wymiaru relaksu. To tu  można zaznać królewskich snów w klimatycznych wnętrzach dawnej rezydencji szlacheckiej, wypocząć w zabytkowym parku, który kryje energetyczny Ogród Medytacji, smakować potraw tradycyjnej polskiej kuchni i zachwycających dań wegańskich. Można też nabrać sił dzięki odprężającym seansom w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich i relaksującym kąpielom w aromatycznych solach ze srebrzystą perłą w wygodnej wannie w komfortowym pokoju Superior.

Polecany odżywczą kąpiel mleczną dedykowaną specjalnie dla Pań i ujędrniającą kąpiel w ciemnym piwie przygotowaną z myślą o Panach. Warto skorzystać też z kojącej zmysły muzykoterapii, wziąć udział w koncercie na misy i gongi tybetańskie, popływać w bez chlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Wiele przyjemności niosą także zabiegi w Studiu Odnowy.

Wspólne chwile w magicznej scenerii pięciogwiazdkowego Pałacu Odrowążów, otoczonego urzekającym parkiem na długo pozostawią cudowne wspomnienia. Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA to idealne miejsce na zwolnienie tempa, odpoczynek od obowiązków codzienności i nabrania sił na przyszłość.

Pisaliśmy o innowacyjnym odmładzającym programie w ramach unikatowej Akademii Holistyczne Manor House SPA „Alchemia zdrowia”, z dobrodziejstw którego możecie skorzystać przez cały rok.

Ta nagroda może być Wasza! Wystarczy, że zajrzycie na oficjalną stronę Manor House Spa do zakładki Menu zabiegowe i wybierzecie terapię, z której chcielibyście skorzystać.

Do wygrania super nagroda!

1 x podwójny voucher na wymarzony 3-dniowy pobyt w luksusowym Manor House SPA!

Aby wygrać należy:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (2.03.2016) i kończymy (8.03.2016). Wyniki ogłosimy 9 marca ok. godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj>>>

Rozwiązanie konkursu!

Nasz voucher na wymarzony 3-dniowy pobyt w luksusowym Manor House SPA trafia do…

Karolina!

,,Bardzo chcielibyśmy razem z mężem skorzystać z pakietu zabiegowego Relaksacyjnego. Na co dzień mamy wiele obowiązków i często brak nam czasu na wyciszenie i odreagowanie od obowiązków. Od jakiegoś czasu bardzo pragniemy znaleźć chwilę, w której będziemy mogli prześledzić wiele lat szczęśliwego wspólnego życia. Myślę, że pakiet ten dałby nam szansę na celebrację wspomnień i uwolnienie się ot natłoku negatywnych myśli. Dodatkowo wyczekiwany urlop w malowniczym spa umożliwiłby nam nagromadzenie nowych wspaniałych wspomnień do kolekcji, które moglibyśmy wspominać przez kolejne cudowne lata wspólnego życia!

P – JAK PIEROGI, KTÓRE ZJEDLI BYŚMY W RESTAURACJI MANOR HOUSE!
A – JAK AROMATYCZNE ZAPACHY KADZIDEŁ, KTÓRE MOGLIBYŚMY CZUĆ W CZASIE MASAŻU
K – JAK KRAINA SZCZĘŚCIA
I – JAK IDEALNE MIEJSCE NA CELEBROWANIE WSPÓLNEGO ŻYCIA
E – JAK ENDORFINY, KTÓRE WYWOŁA WYGRANA W KONKURSIE
T – JAK TAJEMNICZE WNĘTRZA ŁAŹNI W MANOR HOUSE SPA

R – JAK RELAKSACYJNY PAKIET Z KTÓREGO SKORZYSTAMY
E – JAK ENERGIA KTÓRA NAS WYPEŁNI PO CUDOWNYM URLOPIE
L – JAK LENISTWO KTÓREMU SIĘ PODDAMY
A – JAK ATRAKCJE KTÓRE NA NAS TAM CZEKAJĄ
K – JAK KUCHNIA POLSKA KTÓREJ SPRÓBUJEMY
S – JAK SPACER KTÓRY ZROBIMY W PARKU OBOK SPA
A – JAK ATRAKCYJNY POMYSŁ NA MIŁE SPĘDZENIE CZASU
C – JAK CIEKAWY ZESTAW PAKIETÓW ZABIEGOWYCH
Y – JAK nieznanY ZAKĄTEK WYPOCZYNKU
J – JAK JASNE WNĘTRZA POKOI W MANOR HOUSE
N – JAK NIEBANALNA FORMA SPĘDZANIA CZASU NA PIĘKNYM BASENIE
Y – JAK Y NIE DOWIEMY SIĘ PÓKI SAMI TAM NIE POJEDZIEMY!”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs wdzień kobiet Manor House Spa– wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.