Kredyt konsolidacyjny – jakie zobowiązania możemy połączyć?

W dzisiejszych czasach naturalnym jest, że coraz więcej z nas posiada regularnie spłacane kredyty.

Kredyt konsolidacyjny – jakie zobowiązania możemy połączyć?

Dzięki nim w wygodny i prosty sposób, bez żmudnego oszczędzania jesteśmy w stanie sfinansować większe inwestycje takie jak chociażby zakup mieszkania czy auta. Jednak konieczność pilnowania większej ilości terminów, może być uciążliwa. Sprawdź jak połączyć swoje różne zobowiązania w jedno, aby płacić wygodną ratę.

Na czym polega konsolidacja kredytów?

Jeżeli obecnie spłacamy kilka różnych pożyczek, możemy udać się do Santander Consumer Banku po produkt, który umożliwi nam połączenie wszystkich kredytów gotówkowych w jeden. Negocjując umowę, możemy raz jeszcze rozpisać harmonogram spłaty, dzięki czemu miesięczna rata kredytu konsolidacyjnego wyniesie nas mniej niż dotychczas płacona suma ich wszystkich.

Konsolidacja kredytów to skuteczne narzędzie finansowe do tego, aby efektywnie zarządzać swoimi zobowiązaniami finansowymi. Przy współpracy z bankiem będziemy mogli skorzystać z wielu udogodnień, które na pewno przyczynią się do poprawy kondycji naszego domowego budżetu.

Jakie zobowiązania można połączyć?

Konsolidacyjny kredyt w Santander Consumer Banku pozwala nam na połączenie ze sobą szerokiego wachlarza zobowiązań takich jak: pożyczka bądź kredyt gotówkowy, kredyt na zakup towarów np. samochodowy itp. Jeżeli już mamy wzięty wcześniej kredyt konsolidacyjny w innym banku, również możemy dołączyć go do puli. Tak samo w przypadku tzw. debetu na koncie bankowym.

Korzyści płynące z konsolidacji zobowiązań finansowych

Rozległy zakres produktów, możliwość rozłożenia płatności na dłuższy okres i wspólna rata to nie wszystkie zalety jakie posiada kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Banku. Dzięki niemu możemy również obniżyć oprocentowanie, co sprawi, że w trakcie spłacania narośnie mniej odsetek. Łącząc wszystkie swoje kredyty w jeden, poprawiamy swoją zdolność kredytową, co może okazać się bardzo pomocne jeżeli planujemy wzięcie kolejnej pożyczki. Gdy potrzebujemy dodatkowych środków – możemy się o nie ubiegać razem z kredytem konsolidacyjnym.

Dobre rozwiązanie dla każdego klienta Santander Consumer Banku

Konsolidacja zobowiązań finansowych to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, oraz terminowe spłacanie należności. Decydując się na nie oszczędzamy swój czas, oraz minimalizujemy stres związany z pilnowaniem terminów spłat kilku kredytów. Możemy również zyskać dodatkowe środki. We współpracy z Santander Consumer Bankiem wydłużymy okres spłacania naszych kredytów gotówkowych, co w bezpośredni sposób przełoży się na wysokość miesięcznej raty – będzie ona niższa.

 

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Kredyt pieniężny

- Konsolidacja kredytu

- Kredyt konsolidacyjny