Kto będzie nową twarzą Solar?

Julia Banaś – jest modelką, która mimo, że ma dopiero 20 lat na swoim koncie ma już przeróżne sesje i pokazy. I to nie byle jakie! Wśród nich znajdują się takie domu mody jak Gucci, Marc Jacobs i Emporio Armani. Znalazła się na okładkach magazynów: Vogue, Elle, Harper's Bazaar, czy K Mag. A teraz stała się twarzą polskiej marki Solar.

banasjulia.Instagram

Marka Solar często wybiera do swoich kampanii Polki, które odniosły sukces międzynarodowy. Przed Julią Banaś twarzą była między innymi Ola Rudnicka i Ala Sekuła.

Nowa twarz marki jest bardzo charakterystyczna i niesamowicie magnetyczna. Cała kampania także zapowiada się podobnie. Królują w niej odcienie pomarańczu, granatu i czerwieni. Dodatkowo połączone one będą z różnymi wzorami. Julia Banaś ze swoimi rudymi włosami tylko podkreśli piękno nowej kolekcji.

solar_company. Instagram
solar_company. Instagram

Sesja miała miejsce w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, a zdjęcia wykonał Bartek Wieczorek. Cała ekipa pracowała nad wizerunkiem modelki, by wszystko było idealne. O ubiór zadbała Agnieszka Ścibor, makijaż został powierzony Mariannie Yurkiewicz, a fryzura Michałowi Bieleckiemu.

Nie możemy się doczekać tej kolekcji!