Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacji

Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacji3Dzisiaj prezentujemy najmodniejsze tendencje kolorystyczne jesieni i zimy 2015/2016 w formie total look, czyli jednokolorowego zestawu z dodatkami w zbliżonej palecie barw.

Nikogo chyba nie dziwi, że czerń jest modna także w tym sezonie, a w wersji total look pojawiła się w kolekcji prawie każdego projektanta.

Niebieski – propozycja dla chłodnych typów urody, którą przygotowaliśmy z błękitnego, pudełkowego płaszczyka od Femestege i granatowych dodatków.

Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacji2Biel została z nami po sezonie wiosenno-letnim, ale zimą nosimy ją w wersji  grubo tkanych swetrów i szali w odcieniu kości słoniowej.

Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacji5 Różowy, a właściwe pudrowy róż i kolor ametystowy pojawił się u Versace, my zaś udowadniamy, że cukierkowy look od stóp do głów, wcale nie musi być przesłodzony!

 

Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacjiSzarość – zdawałoby się królowa polskich ulic, powraca i w tym sezonie. Od grafitowej, przez melanżową aż na srebrnej kończąc, szarość potrafi być sexy!

Najmodniejsze kolory jesieni i zimy. 5 najciekawszych stylizacji4