Kwiecista wiosna w salonach Wittchen

Kwiecista wiosna w salonach Wittchen
Akcent kolorystyczny na wiosnę to podstawa. W Wittchen znajdziemy dwie wyróżniające się barwy – szmaragd i makową czerwień. Pierwszy najłatwiej wypada w połączeniu z szarościami, drugi z beżami i wyblakłym złotem. Delikatne balerinki wykonane z miękkiej włoskiej skóry w odważnej barwie to trafiona plama, na którą wszyscy możemy sobie pozwolić.

WITTCHEN proponuje jednak pójść krok dalej i podsuwa torebki w kwiaty do zestawu dla odważnych. Motyw kwiatowy został nałożony na całość torebki i pokryty lakierem, dzięki temu kolory są bardzo wyraźne i żywe. Temat zaczerpnięto z bujnej roślinności polskiego lata – na torebkach znajdziemy liście bluszczu, niebieskie kwiaty niezapominajek, białe margaretki i kwiaty jabłoni oraz magnolie.

Kwiecista wiosna w salonach Wittchen3

Każda z torebek przedstawia inną odsłonę wiosny i lata – od pierwszych zwiastunów wiosny w barwach zieleni i granatu, poprzez pełnię lata w ciepłych odcieniach żółci, pomarańczy i czerwieni, a kończąc na brązowych i brzoskwiniowych barwach końca lata.

Kwiecista wiosna w salonach Wittchen2

Charakterystyczne dla tej linii wykończenie ze skóry w kolorze naturalnego brązu oraz delikatnie popękany lakier sprawiają, że torebki są delikatne i subtelne.