Barbie Ferreira obala mity związane z serialem Euphoria

Barbie Ferreira, dwudziestopięcioletnia modelka i aktorka, wcieliła się w rolę Kat Hernandez w słynnym serialu HBO Euphoria. Musi ona mierzyć się z wieloma nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi jej udziału w serialu. W jednym z ostatnich wywiadów dla Insider NYC przyznała, że jest ich świadoma i sprostowała jedną z fałszywych informacji na swój temat.

Barbie Ferreira kłótnia na planie serialu Euphorii
Barbie Ferreira obala mity związane z serialem Euphoria. Foto instagram.com/p/B3Xn-Zll4KN/

Kłótnia na planie serialu Euphorii! Barbie Ferreira obala mity związane z nową produkcją HBO. Jednym z nich jest kłótnia z twórcą serialu, Samem Levinsonem.

Barbie Ferreira w konflikcie z Samem Levinsonem, twórcą serialu Euphoria

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że aktorka musiała zejść z planu zdjęciowego podczas kłótni z Levinsonem. Rzekomy spór miał dotyczyć wątku fabularnego, należącego do granej przez nią bohaterki. Jak donosi portal, podobne zdarzenie miało miejsce dwukrotnie, nie licząc sytuacji, w której aktorka skręciła kostkę. Według The Daily Beast Ferreira była niezadowolona z kierunku, w jaki zmierzała historia jej postaci. Miał to być bezpośredni powód dla którego twórca serialu postanowił skrócić jej czas ekranowy. W wywiadzie dla Insidera aktorka wyznaje, że ta wiadomość nie jest prawdziwa.

„Widziałam wiele informacji i wiele z nich nie jest zgodnych z prawdą. Myślę, że wynika to z faktu, że fani serialu są bardzo zaangażowani i zafascynowani produkcją. Doceniam to, że Euphoria wywiera tak duży wpływ na odbiorców”- mówi Barbie Ferreira.