Lato w Ballin i Loriblu jest kolorowe! Zainspiruj się

Letnie kolekcje włoskich marek BALLIN i LORIBLU kuszą kolorami. Cytrynowa żółć, zmysłowa fuksja, lazurowy, szlachetny granat i soczysta zieleń przywodzą na myśl barwną przyrodę Italii skąpaną w letnim słońcu.

Ballin_diTrevi.pl_Było_1740zł jest 1392zł

Mocnym akcentem letniej kolekcji jest motyw kolorowej skóry węża, wykorzystany np. w modelu sandałków na kwadratowym, słupkowym obcasie z wiązaniem wokół kostki.

W bogatej kolorystyce znalazło się także miejsce dla złota, beżu i ciepłych brązów. Model wyciętych w finezyjny wzór pudrowo beżowych szpilek jest przykładem nieustającego poszukiwania przez projektantów nowych form, kształtów i niewątpliwie zachwyca zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Nowością w sezonie jest metalizowana skóra. Opalizujące szpilki BALLIN mieniące się odcieniami złota, miedzi i zielonym połyskiem to absolutny hit najnowszej kolekcji. Z tej samej licowej skóry wykonano kopertówkę oraz trampki typu slip on, w których faktura użytego materiału przypomina rybią łuskę.
Ballin_diTrevi.pl_Było1460zł jest 1168zł
W kolekcji nie zabrakło najmodniejszych tego lata klapek, zarówno na płaskiej podeszwie jak i tych na ozdobnym obcasie – klocku. W trendach pozostają sandały na grubej, kolorowej platformie i wracający po długiej nieobecności obcas typu kaczuszka. Ciekawie prezentują się czółenka na wysokiej, złotej szpilce a także eleganckie czarno złote sandałki LORIBLU i zamszowy, zielony model z frędzelkami wiązany na kostce.

Ballin_diTrevi.pl_było_1890zł jest 1512zł.Ballin_diTrevi.pl_było_2430zł jest 1944zł
di Trevi boutique prezentuje modele sygnowane znakiem „made in Italy” zapewniającym najwyższą jakość użytych materiałów, wybór najlepszych skór naturalnych i doskonałe wykończenie każdej pary obuwia, które co sezon zachwyca niepowtarzalnym włoskim wzornictwem.

LORIBLU_diTrevi.pl_było_2000zł jest 1600zł_.jpg