Lato w mieście: propozycja strojów na różne okazje

Nie masz urlopu, nie masz pomysłu lub nie masz z kim wyruszyć na wakacyjny odpoczynek? Nie szkodzi: lato w mieście też może być przyjemne, a w dodatku modne, wygodne i stylowe. Spróbuj zabawy outfitami dopasowanymi do różnych miejskich aktywności!

lato w miescie1

Czy znasz swoje miasto od podszewki? Założymy się, że są w nim rejony zupełnie Ci nieznane. Wniosek? Czas na wycieczkę! A jeśli zwiedzanie, to koniecznie w wygodnych butach – tu sprawdzą się niezawodne trampki. Do tego szorty, sportowy T-shirt i już masz skomponowany zestaw idealny. Do plecaka z kolei zapakujesz zapas wody, i będziesz mieć wolne ręce, np. do robienia zdjęć. Brakuje jeszcze tylko mapy z zaznaczonymi uliczkami, których nie znasz i w drogę!

Wakacje kulturalne

Lato w mieście jest dobrym momentem do nadrobienia zaległości w wydarzeniach kulturalnych. Pójdź do teatru, filharmonii, na wystawę, jednym słowem tam, gdzie lubisz. Nawet w mniejszych miastach organizowane są np. pokazy plenerowe filmów, koncerty, sezonowe wystawy. Monitoruj wydarzenia w swojej okolicy i koniecznie do nich dołączaj! Nie zapomnij przy tym o outficie odpowiednim do sytuacji.

lato w miescie2

W cieniu miejskich drzew

Miejskie parki to doskonała propozycja dla tych z Was, które lubią leniwe spędzanie wakacyjnego czasu. Zapewnią także wytchnienie podczas upałów, a zielone otoczenie drzew i krzewów przyjemnie zrelaksuje umysł. W outficie składającym się ze zwiewnej sukienki, przyciemnianych okularów i kapelusza z szerszym rondem, wpiszesz się idealnie w malowniczy, parkowy krajobraz. Do tego ulubiona książka, muzyka i masz gwarancję, że ten letni dzień w mieście spędzisz wyjątkowo przyjemnie!

lato w miescie

Źródło:  Yosh.pl