Lekcja pole dance na Dzień Matki – jakie prezenty w tym roku dostały Mamy??

Nie tylko kwiaty, ale również skok na bungee, wizyta w pokoju furii czy lekcja Pole Dance. Coraz bardziej oryginalne i zaskakujące prezenty otrzymywały kobiety na tegoroczny Dzień Mamy.

Przenieś do Odebranych   Więcej  4 z wielu   Nowoczesna mama może uprawiać Pole Dance.
Nowoczesna mama może uprawiać Pole Dance.

W przeciwieństwie do tradycyjnego podejścia w obdarowywaniu najbliższych, z roku na rok coraz większą popularność w Polsce zdobywają  prezenty w formie przeżyć. Ekstremalne, niestandardowe, przyjemne doznania to ciekawa alternatywa dla tych tradycyjnych podarunków otrzymywanych od lat. Jak wynika z sondy serwisu Prezentmarzeń, oprócz funkcjonalnych i praktycznych prezentów, kobiety chcą również otrzymywać  prezenty, które zaskoczą (20%) i niematerialne upominki w formie przeżyć (18%). Mile są również widziane prezenty w formie karty podarunkowej do wyboru (15%).

Dlaczego zamiast kwiatów nie wręczyć mamie z okazji jej święta na przykład vouchera na lekcję Pole Dance lub na wizytę w Pokoju furii?

Pole Dance – kontrowersyjnie i aktywnie

Obecnie Pole Dance to szybko rozwijający się nowy sport wśród kobiet. Pole Dance to innowacyjna forma zajęć, która łączy w sobie elementy tańca, akrobatyki i fitnessu. Pozwala na lepsze poznanie własnego ciała i psychiki. Pole Dance, jak każdy taniec jest formą ekspresji własnego, niepowtarzalnego wnętrza. Stanowi również sposób na wzmocnienie ciała i świetną zabawę przy wykonywaniu akrobacji. Jest to pełny trening, który pomaga wzmocnić mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę, a także poprawić kondycję i zbudować silne ciało. Znacznie także poprawia elastyczność i wytrzymałość. W czasach mody na aktywne spędzanie czasu pole dance to nowa, kontrowersyjna dyscyplina przełamująca stereotypy. Co więcej, może okazać się ciekawą propozycją dla mam, które są gotowe na realizację odważnych pomysłów i oryginalnego spędzania czasu.

Pokój furii – odstresowująco i oczyszczająco

Nadmiar domowych obowiązków, brak wolnego czasu i życie w ciągłym pośpiechu to codzienność większości mam. Nagromadzone, negatywne emocje są blokadą dla pozytywnego samopoczucia, dlatego tak ważne staje się wyładowanie stresu i napięcia. W odpowiedzi na tę potrzebę pojawiła się na polskim rynku niestandardowa propozycja – pokój furii.

To miejsce, w którym można odbyć 30 minutową „niestandardową sesję terapeutyczną” przy użyciu kija baseballowego, łomu lub młotka i zdemolować bez żadnych konsekwencji wyposażenie pokoju. Swój gniew i stres przekłada się na siłę, z która niszczy się meble, sprzęt RTV oraz przedmioty codziennego użytku znajdujące się w pomieszczeniu. Pokój furii pozwala pozbyć się złej energii i napięcia. Trzeba przyznać, iż jest to oryginalny pomysł na prezent dla mamy, który pozwoli wyładować jej negatywne emocje i ukoić nerwy.

Obecnie sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów – oprócz tradycyjnych upominków doceniamy prezenty pozwalające nam doświadczyć czegoś nowego, wyzwalające emocje czy adrenalinę. Dlaczego więc zamiast standardowych kwiatów, nie podarować mamie z okazji jej święta niestandardowego upominku, który ją zaskoczy i pozwoli spędzić oryginalnie czas  – mówi Kornel Piesio z serwisu Prezentmarzeń.

Upominki w formie przeżyć były ciekawą alternatywą dla tych standardowych, nawet z okazji Dnia Matki. Często mamy trudność w wyborze prezentu, który nie będzie powieleniem poprzednich i sprawi przyjemność obdarowywanej osobie. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się niestandardowe podarunki – między innymi w formie różnego rodzaju zajęć, zaproszeń na atrakcyjne wydarzenia czy pakietów relaksacyjnych. Takich rozrywek zazwyczaj nie dostarczamy sobie na co dzień, a są to przecież rzeczy, które lubimy robić niezależnie od wieku i ilości wolnego czasu.