Luksus w swobodnym wydaniu, czyli kolekcja Easy Luxe Collection

Luksus w swobodnym wydaniu – marka MOYE prezentuje kolekcję na sezon wiosna-lato 2024. W linii Easy Luxe miejski szyk spotyka się z urokiem resort wear, tworząc idealne propozycje na ciepłe dni.

Luksus w swobodnym wydaniu, czyli kolekcja Easy Luxe Collection

„Kolekcja została zaprojektowana z myślą o nowoczesnej kobiecie, która ceni nie tylko minimalizm i jakość, ale także funkcjonalność. Przyjmując koncepcję letniej szafy kapsułowej, stworzyłyśmy lekkie i płynne elementy garderoby. Stanowią one zarówno bazę wielu stylizacji, jak i łączą się ze sobą w monochromatyczne zestawy” – mówią założycielki marki, siostry Magdalena i Melania.

W Easy Luxe prym wiedzie jedwab w matowej odsłonie. Najbardziej wyrazistą propozycją jest czarna krepa caddy o mięsistej strukturze. Przewiewność materiału sprawia, że wykonany z niego garnitur jest idealną alternatywą dla wełnianego klasyku. Lekkie elementy jak oversize’owa marynarka, taliowana kamizelka, spodnie oraz bermudy z kantem łatwo łączą się ze sobą. Lejący się materiał, delikatnie otula ciało, dając prawdziwe poczucie luksusu.

Luksus w swobodnym wydaniu, czyli kolekcja Easy Luxe Collection

Kolekcję dopełniają modele z półprzezroczystej ziarnistej krepy oraz klasycznej świetlistej satyny w odcieniach neutralnego kremu. Sięgająca podłogi spódnica emanuje subtelnością – sprawdzi się zarówno w ciągu dnia na plaży, jak i na parkiecie w blasku księżyca. Czarna sukienka z odkrytymi plecami, dzięki regulowanym ramiączkom może odkryć więcej lub mniej, w zależności od nastroju. Błyszcząca bokserka stworzy natomiast oryginalny zestaw z lekko rozszerzającymi się spodniami w tym samym kolorze.
„Luksusowy produkt mówi sam za siebie. Wystarczy poczuć tkaninę na skórze, zwrócić uwagę na wykończenia, przyjrzeć się subtelnym niuansom jak wypracowany krój" – podkreśla Magdalena.

Luksus w swobodnym wydaniu, czyli kolekcja Easy Luxe Collection

„Nasze kolekcje powstają w małych ilościach, są wręcz limitowane. Jedwab jest wymagającym surowcem zarówno w szyciu, jak i pielęgnacji. Jest unikalny sam w sobie, naturalnie piękny, wyrafinowany. Chcemy, żeby właśnie tak czuła się kobieta ubrana w MOYE”.
Zdjęcia do kampanii Easy Luxe wykonane przez Borysa Synaka doskonale oddają ducha kolekcji. Naturalne światło i promienie słońca podkreślają jedwabne tekstury i ponadczasową formę ubrań. Istotą jest tu naturalność i swoboda, która charakteryzuje kolekcję.

 

Fotograf: Borys Synak
Asystent Fotografa: Aleksander Balcerek
Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE

Modelka: Anna Gołębiowska / Model Plus
Makijaż & Włosy: Aneta Kostrzewa / Visual Crafters
Retusz: Ela Jocz / EJP Studio