Michelle Knight – ofiara porywacza z CLEVELAND – udzieliła szczerego wywiadu GIULIANIE RANCIC

W niezwykle szczerym wywiadzie z Giulianą, Michelle opowie o swoim porwaniu - o tym, jak została zwabiona do domu Castro, a także o jedenastu latach niewyobrażalnych tortur, jakie przeszła pod dachem oprawcy. Kobieta była głodzona, bita i brutalnie gwałcona.

MICHELLE KNIGHT – OFIARA PORYWACZA Z CLEVELAND
MICHELLE KNIGHT – OFIARA PORYWACZA Z CLEVELAND

W najnowszym odcinku Szczerze z Giulianą widzowie poznają historię Michelle Knight, której udało się uciec sadystycznemu porywaczowi, Arielowi Castro, po ponad dziesięciu latach niewoli. Kobieta opowie o swojej przeszłości, adaptacji do normalności i nadziejach na przyszłość.

Szczerze z Giulianą: Michelle Knight premierowo na kanale E! Entertainment Television w czwartek 16 lipca o godz. 21:00.

W niezwykle szczerym wywiadzie z Giulianą, Michelle opowie o swoim porwaniu – o tym, jak została zwabiona do domu Castro, a także o jedenastu latach niewyobrażalnych tortur, jakie przeszła pod dachem oprawcy. Kobieta była głodzona, bita i brutalnie gwałcona.Widzowie dowiedzą się także, dlaczego Michelle nazywa siebie „tą zapomnianą” pośród pozostałych towarzyszek niewoli, Amandy Berry i Giny Dejesus, i jak wreszcie tym trzem kobietom udało się uciec.

Michelle ujawniła również, czy przebaczyła swojemu porywaczowi, a także opowiedziała o możliwości ponownego spotkania ze swoim synem.

Szczerze z Giulianą: Michelle Knight – w czwartek 16 lipca o godz. 21:00 na kanale E!