„Vouge Polska” – luksusowy magazyn poświęcony modzie, którym w końcu mogą cieszyć Polki

„Vouge” to amerykański magazyn o modzie i stylu życia skierowany głównie do kobiet. Uważany jest za najważniejsze kobiece pismo w świecie mody.

„Vouge Polska” – luksusowy magazyn poświęcony modzie, którym w końcu mogą cieszyć Polki

Czasopismo wydane jest od końca XIX wieku i obecnie cieszy się ogromną popularnością w 24 lokalnych wersjach. W Polsce po raz pierwszy egzemplarz „Vouge” ukazał się w lutym 2018, jako pismo o nazwie „Vouge Polska”. Pierwszorzędne wydanie natychmiast wywołało ogromne poruszenie w świecie polskiej mody. Podobnie, jak amerykański „Vouge” polski odpowiednik głównie skupia się na artykułach dotyczących modowych nowości, życia gwiazd, sztuki oraz polityki.

Treści zawierające się w magazynie „Vouge Polska” poświęcone są modzie, kulturze oraz trendom lifestylowym. W każdym wydaniu podziwiać można wysokiej jakości zdjęcia oraz grafikę prezentującą polską modę (odzież, obuwie, dodatki i biżuteria). Ponadto magazyn dostarcza sprawdzoną i bieżącą wiedzę o polskich artystach, twórcach i projektantach. Stał się nieodzownym nośnikiem danych dla wszystkich polskich projektantów, modelek, osób działających w branży modowej, a także Polek stale podążających za modowymi trendami.

Czym zaskoczy grudniowy numer „Vouge Polska”?

Grudniowe wydanie „Vogue Polska”, z pewnością ucieszy modowych fanów, dostarczy im wiele ciekawych wiadomości ze świata gwiazd, a także rozpieści nowinkami modowymi. Czytelniczki będą mogły dowiedzieć się, co obecnie dzieje się w życiu Victorii Beckham, Emmy Watson, czy też Christiana Lacroix, a także przyjrzeć się wyjątkowym kolekcjom modowym.

Victoria Beckham w rozmowie z Małgosią Belą opowie o swoim codziennym życiu, podzieli się inspiracjami i pasjami. Zdradzi, w jaki sposób jej stworzyła imperium mody pod swoim nazwiskiem , a także dostarczy cenne informacje o nowej linii kosmetyków oraz swoim blogu. W grudniowym numerze czytelniczki będą mogły podziwiać Victorie Beckham na zdjęciach w zjawiskowej kreacji Valentino z kolekcji haute couture na sezon jesień-zima 2019-2020. Moda haute couture będzie królowała w najnowszym wydaniu „Vouge Polska” , zostaną przedstawione widowiskowe fotografie projektów Chanel, Christiana Diora, Givenchy i Jean-Paula Gaultiera.

Oprócz najciekawszych informacji o Victorii Beckham magazyn dostarczy aktualne wiadomości o Emmie Watson. Emma Watson, którą większość osób zna z planów filmowych Harry’ego Pottera, obecnie jest dojrzałą kobietą i Ambasadorką Dobrej Woli ONZ. W styczniu 2020 roku będziemy mogli podziwiać ją na ekranizacji powieści „Małe kobietki” Louisy May Alcott. Ponadto „Vouge Polska” w grudniowym numerze zadowoli czytelników wiadomościami o Adeli Mazankova, Davidzie Donwton oraz Miriam Gołębiewskiej. Miriam Gołębiewska jest behawiorystką i biolożką, która prowadzi szkołę dla psów i hodowlę border collie Misty Highland Kennels. Z pewnością urzeknie swoją historią i doradzi, jak opiekować się i uczyć swoich pupili. Obecnie numery „Vouge Polska” zakupić można przez Internet na kiosk ruch. Dostępne są w atrakcyjnej cenie i umożliwiają czerpanie radości z pisma bez wychodzenia z domu.