Miejskie stylizacje na wiosnę

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. Dlatego koniecznie przejrzyjcie nasze modowe pomysły na najbliższe pogodowo kapryśne miesiące!

miejskie stylizacje
Miejskie stylizacje na wiosnę. Foto Instagram @bonprix

Wiosenne porządki czas zacząć – również te w szafie. Myśląc o przyszłych outfitach, warto mieć pod ręką przynajmniej kilka kompletów na miasto. Dobrze skomponowane będą nadawać się na różne okazje. Doskonale sprawdzą się w parku, na chodniku, w autobusie czy w kawiarni. Do tego pozwolą nie martwić się zmiennymi warunkami atmosferycznymi, które często niesie ze sobą wiosna. Oto miejskie stylizacje dla każdego.

Miejskie stylizacje

Idealna miejska stylizacja powinna cechować się wszechstronnością. Co więcej, nie można zapomnieć o wygodzie. W takich ubraniach spędzamy bowiem zazwyczaj większość dnia, dlatego sięgnięcie po przyjemne dla skóry materiały i fasony nieograniczające ruchu jest niezmiernie ważne.

miejskie stylizacje
Miejskie stylizacje na wiosnę. Foto Bonprix

Moc kwiatów

Wiosna to przede wszystkim żywe kolory i kwiatowe motywy. Dlatego w wiosennych stylizacjach nie może ich zabraknąć! Szczególnie dobrze wypadają one na sukienkach. Zwiewne sylwetki z podkreślającą kobiecą figurę talią to znak rozpoznawczy cieplejszych miesięcy. Nasz charakter możemy podkreślić poprzez dobór butów i dodatków.

Zobacz także: Stylizacje inspirowane bohaterkami serialu Plotkara

trencz wiosna
Miejskie stylizacje na wiosnę. Foto Bonprix

Wiosenny trencz

Chłodne wieczory i poranki nie oznaczają wcale, że musimy zrezygnować z włożenia naszej ulubionej sukienki. Wystarczy sięgnąć po jeden z absolutnych wiosennych mast-have’ów, czyli trencz. To niezwykle stylowy, uniwersalny płaszcz, który można dodać niemalże do każdej stylizacji bez większego namysłu. Szczególnie okrycia w jasnych, pastelowych kolorach idealnie podkreślą rodzącą się do życia naturę, współgrając z resztą naszego outfitu – dopełniając jego delikatność bądź kontrastując z żywszymi barwami.

szerokie spodnie
Miejskie stylizacje na wiosnę. Foto Bonprix

Modne spodnie

Hitem tego sezonu są luźne, szerokie fasony spodni. Nic dziwnego, bo kto nie chciałby czuć się komfortowo i wygodnie? Ten typ spodni to najlepszy wiosenny wybór, gdyż umożliwia on swobodę ruchu. Nadaje się także na każdą pogodę. Dzięki dostępności wielu wyjątkowych modeli da się dobrać odpowiednią parę na każdą okazję, od rowerowej przejażdżki, przez kawę z przyjaciółkami, aż po wizytę w biurze.