Misiek Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się

Aktorka potwierdziła, że to już koniec.

Misiek Koterski Dagmara Bryzek
Misiek Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się. Foto Instagram @misiekkoterski

Kiedy Misiek Koterski i Dagmara Bryzek zeszli się ze sobą, wydawało się, że będzie to dla celebryty nowy początek. Parę, która poznała się na planie filmu „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, wiele przecież łączyło. Chociaż różnica wieku między nimi wynosiła prawie 19 lat, to oboje pracowali w show-biznesie i realizowali się jako aktorzy. Poza tym każde z nich posiada również inne artystyczne pasje – w przypadku Koterskiego satyrę, a Bryzek – taniec. Jak się jednak okazało, uczucie nie przetrwało próby czasu.

Związek z Marcelą Leszczak

Przez ostatnie pięć lat Koterski związany był ze znaną z programu Top Model modelką, Marcelą Leszczak. Swoje zaręczyny ogłosili nawet podczas jednego z odcinków! Do ślubu ostatecznie niestety nie doszło. Mimo tego, że w 2017 roku parze urodził się syn, Fryderyk, to miłości między tą dwójką nie udało się uratować. Ich rozstanie było szeroko dyskutowane. Kiedy Misiek Koterski postanowił związać się z nową wybranką, wydawało się, że ostatnie miesiące próbuje zostawić za sobą.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek

W mediach pojawiły się spekulacje, czy romans między aktorami nie był jedynie chwytem reklamowym, mającym na celu promocję ich nowego filmu. Ostatecznie to właśnie reżyser obrazu, Janusz Iwanowski, przekazał informację o rodzącym się między jego współpracownikami uczuciu. Plotki te podsycał również fakt, że często pojawiali się oni na różnego rodzaju ściankach i pokazywali się razem na premierach. Jednak z wypowiedzi, którą aktorka udzieliła portalowi Plejada, wynika, że parze naprawdę na sobie zależało i ich związek narodził się naturalnie. Jednocześnie gwiazda potwierdziła doniesienia o tym, że nie są już ze sobą.